Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mennyire van karácsonyi...

Nektek mennyire van karácsonyi hangulatotok?

Figyelt kérdés

Tavaly nagyon vártam a karácsonyt, viszont pont szentestére iszonyú beteg lettem. Szinte végigszenvedtem az egész ünnepet emiatt. Akkor azt mondtam alig várom,hogy újra eljussunk decemberig. Most itt vagyunk közvetlenül előtte.. Semmi karácsonyi hangulatom nincs :( Hiába van feldíszítve a belváros, mindenhol karácsonyi zene szól, a szobát is kidekoráltam. Még mindig nagyon sok a munka, alig várom, hogy este hazaérjek és aludjak. Ki vagyok merülve. Az időjárás sem hozza meg a hangulatot ezzel a napközbeni 8-9 fokkal. Múlt héten végig olyan szépen megmaradt a hó, persze pont karácsonyra nem lesz semmi. Gyerekkoromban annyira más volt ez az egész.

Ti hogy vagytok ezzel? Mennyire van karácsonyi hangulatotok?

N


2019. dec. 11. 23:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

Körülbelül ugyanígy vagyok, mint te :)

Annyira tudnám imádni a karácsonyi időszakot még így ma, felnőttfejjel is, de egyszerűen túl sok a napközbeni tennivaló, túl sok a stressz és a feszkó, így kvázi esélytelen, hogy hagyjak időt magamnak, kicsit átélni.

Gyerekként azért ez jóval könnyebb volt, valljuk be :D

2019. dec. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
23%

Semennyire,mióta ki kerültem az állomvilágból azóta nem nagyon van,sajnos szinte soha sincs már,esetleg menj el Mátraszentistvánba vagy Kékestetőre, ott van hó és jókat is lehet sétálni,friss hegyi levegő,remélhetőleg egy kicsit jobb lesz a hangulatod.

Munkád is közre játszik abban hogy nincs jó kedved,ha az ember ki van merülve akkor nem nagyon van semmihez kedve csak aludni,pihenten azért már más a helyzet mert akkor már általában több a kedve az embernek, ilyen ez a mókuskerék,én például napi 180 km utazom és mellett még csinálni is kéne valamit, sajnos az utazás ki merít főleg hogy busszal utazom és minden hol megál, átszállások is vannak, így napi 6 óra csak az utazás, de szerencsére már nem sokáig.

2019. dec. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
Nekem q hó vwgy esetleg nqgyon hideg hianyzuk
2019. dec. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Semennyire. Tojok rá.
2019. dec. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Nekem eléggé. Bár önmagát a készülődés időszakát jobban várom, mint magát az ünnepet. Az is hozzátesz a hangulatomhoz, hogy már csak jövő hét csütörtökig dolgozom, aztán január 7-ig hallani sem fogok a munkáról.
2019. dec. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Semennyire, ilyen rohanás mellett... Pedig csak 8 órát dolgozom, de így is aludni járok haza, ráadásul 2 ledolgozós szombat... Aki ezt kitalálta, hogy pont ilyenkor kelljen extrán dolgozni, remélem 12 órát fog robotolni az egész ünnepek alatt. A 24.-e lehetne szabadnap, a 27.-ről meg döntse el a cég, hogy megéri-e nekik üzemelni és ha nem, adják meg, ha igen, legyen munkanap. 23.-val dettó. Ennyi.
2019. dec. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
10%
#2miért?
2019. dec. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
90%

Gyerekként csodálatos hangulata volt, mint egy mesevilág. Aztán, ahogy idôsödsz és realizálódnak benned az élet dolgai, közelt sem fogod azt érezni, amit anno. Főleg ha sok a munka, a stressz, a tanulnivaló. Igazából várom, szeretem mikor együtt a család. Nálunk már ajándékozás sincs, csak minőségi együtt töltött idő, tényleg a szeretet ünnepének érzem. Örülök, hogy ilyen családom van!

Amúgy nekem sincs most még karácsonyi hangulatom, én most vagyok beteg és szenvedek ;(

2019. dec. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Amióta tudom, hogy anyám rakja az ajándékot a fa alá, már nem nagyon érdekel, de mégis még sokáig megvolt az ünnepi hangulat. Most hogy felnőttem, már csak azt látom hogy az emberek idegbetegeskednek a boltokban hogy kötelezően ajándékokat vegyenek, meg hogy lassan már augusztus végén kirakják a mikuláscsokit a boltokban, hó nincs évek óta. Nincs karácsonyi hangulatom, nálunk ajándékozni se szokás, már pár éve csak műfenyő van, a lényeg hogy együtt van a család.
2019. dec. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
7# Mi miért?
2019. dec. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!