Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mennyire van karácsonyi...

Nektek mennyire van karácsonyi hangulatotok?

Figyelt kérdés

Tavaly nagyon vártam a karácsonyt, viszont pont szentestére iszonyú beteg lettem. Szinte végigszenvedtem az egész ünnepet emiatt. Akkor azt mondtam alig várom,hogy újra eljussunk decemberig. Most itt vagyunk közvetlenül előtte.. Semmi karácsonyi hangulatom nincs :( Hiába van feldíszítve a belváros, mindenhol karácsonyi zene szól, a szobát is kidekoráltam. Még mindig nagyon sok a munka, alig várom, hogy este hazaérjek és aludjak. Ki vagyok merülve. Az időjárás sem hozza meg a hangulatot ezzel a napközbeni 8-9 fokkal. Múlt héten végig olyan szépen megmaradt a hó, persze pont karácsonyra nem lesz semmi. Gyerekkoromban annyira más volt ez az egész.

Ti hogy vagytok ezzel? Mennyire van karácsonyi hangulatotok?

N


2019. dec. 11. 23:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%
Egyetemistaként? Semennyire. Jövő héten kezdődik a vizsgaidőszak.
2019. dec. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
10%

#2 "így napi 6 óra csak az utazás, de szerencsére már nem sokáig."


Miért már nem sokáig?

2019. dec. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy a legtöbben úgy vannak ezzel mint én. Nálunk se nagyon van ajándékozás. Én is mondtam mindenkinek nem kérek semmit. Azt én is várom, hogy együtt díszìtsük a fát, meg együtt legyünk majd, de kb ennyi. Köszi a válaszokat! Mentek a zöldek!


#12: Ne haragudj, de ezt a munkával kapcsolatos dolgot priviben beszéljétek meg, mert nem erről szól most a kérdésem.

2019. dec. 12. 06:41
 14/20 anonim ***** válasza:
80%
Nincs, totálisan nincs. Hiába a csili-vili dolgok, de nem érzek semmit sem.
2019. dec. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%

Először szeretném azzal kezdeni amit várok benne. Várom azt, hogy szentestén jókat beszélgessünk a közeli családdal. Várom azt hogy karácsony napjain találkozzak mamáékkal és hogy ott is jókat beszélgessünk, meg találkozunk a távolabbi rokonokkal is.


Az evés meg sütemény része nekem semleges.


Amit nem várok az az ajándékozás. Szerintem idén megkérem a távolabbi rokonokat, hogy jövőre ne legyen ajándékozás, mert hiába várom a beszélgetés részét, annyira azért nem vagyunk jóban, hogy szivesen adjak. Nem vagyok gonosz, anyáéknak, párom szüleinek, mamáméknak nagyon szeretek adni, mert jó érzés, de én csak tehernek érzem, hogy pénzt költök olyan emberekre, akikkel egy évben 2x találkozom, azt se tudom minek örülnének, feltehetőleg nem is lenne keret olyat venni aminek örülnének és bízom benne, hogy ízleni fog a nekik vásárolt bonbon.


Meg ha adok xynak akkor adni kell neki is, akkor a gyerekeknek is venni kell akkor neki is venni kell. És így ment el 20000 ft csokira, kávéra meg pezsgőre. Okés hogy valaki elkölt százezret is, de nekem a bevételemhez képest ez sok, mert tanulok még.

2019. dec. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
#15: Igen, ez az ajándékozás távoli rokonoknak nálunk is olyan kínos. Mi sem tudjuk, hogy ők minek örülnének mert látjuk őket évente 1x-2x max. Keresztszüleimmel is ennyit szoktunk találkozni. Minden alkalommal pénzt adnak, mert hogy "nem tudjuk minek örülnél, ezt meg arra költöd amire akarod." Kössz. Ennél szerintem jobb ha semmit nem adnak.
2019. dec. 12. 11:16
 17/20 anonim ***** válasza:
80%
Akkora rohanás van, hogy még nem érzem át. Tegnap próbáltam hallgatni valami karácsonyi zenét miközben a szabad 1 órámban süteményt sütöttem a mai "kötelező" céges karácsonyra, de nem éreztem át. Talán jövőhét hétvégén mikor már nem kell dolgozni.
2019. dec. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
58%

Még soha nem volt életem során, soha nem is lesz. Nem vagyok vallásos, mélységesen lenézem az összes egyházat, így egyik keresztény ünnep se mozgat meg.

Gyerekkoromban meg alapból az év legundorítóbb pár napja volt, sose volt jó emlékem róla.

2019. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem aki sír, hogy 2 hétköznappal többet kellett most dolgozni, annak elmondom, hogy én is dolgoztam, ráadásul 25-26 nappal is 12 órázni fogok. (vasút) Ezt az első oldalon lévő egyik válaszolónak szántam... Míg ti otthon lesztek egybefúggően egy hétig, lesz normális karácsonyotok, addig nekem hétvége helyett hétköznap volt, ráadásul a vasút sosem áll meg. Ezt csak tényként, nem panaszkodásként.

Egyébként nekem ez van, már csak egy kis hó hiányzik, inkább azt nem várom, hogy olyan hamar elmúlik.

2019. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

Zárásként még válaszolok.


12#


"így napi 6 óra csak az utazás, de szerencsére már nem sokáig."


Miért már nem sokáig?



Mert végre váltani fogok és vissza megyek tanulni is, még fiatal vagyok így annyi lehetőségem van még az életben,ki kell használni amit csak lehet és élni kell vele,nem tudnám úgy le élni az életemet hogy örökké másnak dolgozzak és neki gyarapítsam az üzletét,azt sem bírom hogy minden áldott nap dolgoznom kell ebben nem tudok előrébb jutni,jobban szeretnék inkább kötetlen munkaidőben dolgozni,heti 4 nap munka és 3 nap pihenő sokkal jobb lenne vagy akár fordítva,ha szünetet akarok tartani akkor bármikor meg tudjam tenni, ha 2 hét szabadságra van szükségem akkor ezt ki tudja venni,ne keljen könyörögnöm 5 nap szabadságért ami nyaraláskor kb semmire sem elég legalább is nekem,ez mind tőlem függ hogyan alakítom ki.

2019. dec. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!