Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy majdnem...

Miért van az, hogy majdnem mindenki más akar lenni? (Köztük vagyok én is)

Figyelt kérdés

A sötét hajúak világosat akarnak, a világos hajúak sötét hajat akarnak.


A kék szeműek barna szemet akarnak, a barna szeműek meg kéket.


A magasak alacsonyabbak akarnak lenni, az alacsonyabb emberek pedig magasak akarnak lenni.



Csak néhány példa. Nem kell félreérteni: tudom, hogy nem mindenki ilyen.



2019. dec. 13. 06:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szomjas lények vagyunk
2019. dec. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindig meg voltam elégedve a sötét színeimmel: sötétbarna hullámos haj, közepes tónusú bőr, sötétbarna szem.



Tinédzserként persze sokszor akartam kerekebb-nagyobb sejhajt, sima hajat az eredeti hullámos helyett, sötétebb v fehérebb bőrt az átlag közepes helyett. De ezek a dilijeim idővel elmúltak. de volt h nem vasaltam hanem még sokkal hullámosabra csavartam a hajam.

2019. dec. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És akkor ezek csak a külső tulajdonságok, de ugyanígy megvan ez a belső tulajdonságokra is.

A nagyobb bajok ezekből vannak.

2019. dec. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki nagyon más akar lenni ilyen teljesen mindegy dolgokban, az éretlen. Az érett gondolkodású ember elfogadja nmagát, illetve csak olyan belső tulajdonságaival nem elégszik meg, ami fejleszthető.
2019. dec. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!