Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszik egy lany, regebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lany, regebben bejottem neki de buta voltam es nem foglalkoztam vele. Mit irjak neki?

Figyelt kérdés
Mar rairtam beszeltunk, de semmi olyat nem irt.. De ahh most tiszta szerelmes lettem bele, de nem tudom h en tetszem e neki.. csapjak bele egybol es kerdezzek ra. Vagy szerintek hogy? Ha rairok es nemet mond, akkor az nagyon gaz lesz, es tobb embernek is elmondana. De abban is gondolkoztam hogy o is ugyanettol fel. Pasija nincs

2018. dec. 17. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Inkább beszélgessetek, nem jó ötlet rögtön azzal letámadni, hogy tetszel-e neki. Fokozatosan haladj és ha benne van akkor menjetek el valahova, mert jobban megakarod ismerni stb. Ha pedig elutasít akkor legalább tudni fogod, hogy nem jössz be neki és az idődet nem fecsérled tovább rá és tovább tudsz lépni.

2018. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hali, de nem tudom, nagyon bizonytalan vagyok. Tegyuk fel rairok hogy szia, hogyvagy, mizu stb. es visszair, szia, semmi. Es ezutan mar nem ir ujra. magyarul lehet tenyleg nem erdeklem ot?
2018. dec. 17. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyeltalan nem jo, hogyha rakerdezel, hogy tetszel e neki. Se most, se később. Ha az van, ugyis eszre veszed.

En a helyedben amugy találkoznék vele. Elhívnám kávézni, vagy valami. S ott ténylegészrre fogod venni, ha még csak egy kicsit is odavan érted...

2018. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha érdekelnéd fenntartaná a beszélgetést. Nem vagy szerelmes belé, ideje lenne kimozdulnod és ismerkedned.
2018. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!