Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jelent meg mostanában...

Miért jelent meg mostanában ennyi motivációs elöadó meg válallkozásban segitö trénerek?

Figyelt kérdés
Ekkora pénz van az ilyesmiben hogy ennyire megéri ezt csinálni? Mint pl a szabó péter meg ugyanezek csak azok vállalkozàsban segítenének. De én nem hiszem hogy igaz amit mondanak. Olyat beszívott fejet vág amúgy mindegyik.

2019. dec. 13. 13:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

“A motivációs tréner persze nem pszichológus, de ő egy másik szakember.”


Minek a szakembere?

2019. dec. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok, nyugodtan lepontozhattok amiért megpróbálnék valamennyire kiállni a buta emberekért ha már ők hagyják, hogy lehúzzák őket pénzzel.


Aki meg a vidám vasárnapos pásztort hozza fel, annak üzenem, hogy ateista vagyok.


Szánalmas, hogy itt a 21. században még mindig középkori értelmi szinten vannak az emberek.

2019. dec. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem akarnak dolgozni, de pénzt azt akarnak keresni, úgyhogy elmennek motivációs trénernek. Ha rákeresel a neten benne van a top vállalkozás ötletek közt, úgyhogy nem csoda, hogy mindenki ezzel próbálkozik már. Még külön trénerképzésre is el lehet menni (ez már a mega lehúzás kategória). Már csak azt várom, hogy mikor jelennek meg a motivációs trénereket képző trénereket képző emberek is a piacon. Ilyen még azt hiszem nincs.
2019. dec. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is megszívtam egy ilyennel, mert hiszékeny voltam, és szerettem volna változtatni az életemen.

Azért vannak ilyenek, mert akik szeretnének változtatni az életükön, azokat jól be tudják palizni a "jobb?" élet fedőneve alatt. Baromi nagy ismeretségi köreik vannak, pofázási-, üzleti érzékük is van, alig ellenőrzik őket, tehát elmondhatni, hogy itt is nagy a kassza...

Tehát a hiszékenység, a remény, valamint a másik oldalról nézve a bepalizási képesség miatt van sok ilyen.

2019. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ingyenes módja: pszichológus


TEljesen felesleges árárol nem beszélva, teljesen non szensz hogy egy órás előadás 20-30 ezer forint, hát had ne mondjam hogy ennek árán mennyi minden másra is költhestz amivel talán valóban segítesz magadon.Ez egy ingyenélés, na meg egy kettö teljesen gátlástalan ember

2020. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!