Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha ilyen válság...

Mit tegyek ha ilyen válság jön az életembe?

Figyelt kérdés

Nincsenek életcéljaim , nem tudok nagyon lelkesedni semmiért , az embereket lenézem ésnunalmasnak tartom őket , egy idő után ha megismerem őket már semmi érdekes nincs bennük . Nagyon semmi élvezni valót nemntalálok , gimis vagyok de szerintem a maradék 1,5 évet is elfogom b*szni mert tojok a sok hülyeségre , egyetemre minek menjek? Szerintem hajléktalanként is beérném az élettel valahogy ezt érzem.Tanács?


17 középosztálybeli férfi


2019. dec. 15. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Es miota nem merultel el ugy igazan semmiben, senkiben? Miota tart ez a vilagnak felszines es ezaltal unalmas szemlelodese? Es 17 evesen miert hiszed azt, hogy unalmas a vilag, mikozben egy temaban sem merultel el eddig ugy istenigazabol?

Mert ha ugy szemleled a vilagot ahogy az atlag paneles kapcsolgatja a tv-t, igy megertem hogy ez igy neked baromi unalmas. De egyszer raerzel az izere hogy ha egy temaba belemerulsz micsoda koncsekre akadsz, akkor a majd 20 ev mulva adodo mokuskerekbol arra fogsz vagyni, mikor lesz vegre annyi idod hogy elmerulhess vegre valami ertekben.

De 17 evesen ezt honnan tudhatnad, ha nem tanitjak meg a kozepisztalybeli csaladodban...?

2019. dec. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csajozás nem jutott az eszedbe, mint életcél erre az időszakra !? 17 középosztálybeli férfi , ez mit akar jelenteni?

17. századbeli férfit akar jelenteni?

17 darab középoszálybeli férfit ?

Várom válaszod.

2019. dec. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. Minek jatszod te is a hulyet, miutan kioktattad? Nyilvan 17 eves es kozeposztalybelinek erzi magat. Ennyi. :D
2019. dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17 éves férfi ? A 17 éves az még nem férfi !
2019. dec. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17 évesen férfi azért egy kicsit túlzás.
2019. dec. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!