Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Huszonévesen nulla, azza...

Huszonévesen nulla, azza nulla befolyást engednek az életembe, leugatnak, ócsárolnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha rosszabb, megvernek. Sosem beszélnek normálisan, le vagyok hordva mimden szarnak. Ezért nincs önbizalmam semmi, mert mindenért, mindem apróságért le voltam szidva, ilyen jó gyerek nem létezett...
2019. márc. 5. 05:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kamuzz itt kevesebbet, biztosan ezért kapod a büntetést... Szakot váltottál már, lúzer?
2019. márc. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rengetegszer kiírtad már ugyanezt a múltban, nagyon-nagyon sok tanácsot kaptál.
2019. márc. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez már kezd baromi unalmas lenni, pedig én valószínűleg csak a kiírt kérdéseid töredékébe botlottam bele.

Attól, mert egy névtelen oldalon siránkozol, még nem fog megváltozni az életed. Ez nem esett még le neked? Ne viselkedj ilyen szánalmasan 20 évesen, mert már nekem égő.

2019. márc. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!