Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jött vissza az életembe?

Miért jött vissza az életembe?

Figyelt kérdés

Hosszú évek óta van egy ember az életemben, akihez sok érzelmem kötődött, mondhatni szerelem, de nem lett belőle semmi. Két évvel ezelőtt rosszban válltunk el, azt hittem sohasem hallok felőle, és lezárultnak tekinthetem örökre.

Most két év után mégis visszatért az életembe, hagytam visszajönni.

Ennek oka van, hogy visszajött? Vannak véletlenek? Vagy ez még mindig nem a lezárás volt ezek szerint?


2018. okt. 19. 23:20
 1/3 anonim válasza:
Ezt csak ti tudjátok, hogy ez le volt-e zárva! Milyen érzéseid vannak olyankor amikor rá gondolsz vagy találkoztok? El tudnád-e képzelni, hogy egy pár legyetek? Ha igen akkor ez még nincs lezárva! Amúgy az életben vannak néha - szerencsés, néha szerencsétlen - véletlenek is!
2018. okt. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Oke van hogy visszajott? Igen. Te magad irtad le: HAGYTAD!


Akkor mi a kerdes? Magyarul NEKED szukseged van ra. Nyilvan a lelkednek kell valami “kielegites”, mert rosszban valtatok el. Szerintem evidens belso igeny. Kicsit mosolyfakaszto hogy sok embernek tenyleg fingja nincs mit miert csinal. Pedig hala logikus. Csak gondolkodni kene...

2018. okt. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Vicces a kerdes amit anno feltettem. Kepzeljetek el hogy azota is nehezen, de “szabadultam tole” randizni akart velem es elegge odaig volt ertem, nagyon jokat beszelgettunk. Meglatta bennem hogy a regi kislanyos hisztis lanybol milyen szemelyiseg lettem.

Joban voltunk teljesen, ritkan de beszeltunk. neki lett egy exe , es a lany nagyon eroltetetten akart velem baratkozni ( A lanyrol csak kesobb tudtam meg hogy az exe a sracnak)

Vegul a srac kattant, letiltott mert felt hogy a lanynak rosszakat mondok rola (xd mikor a sajat exet nekem szidta, minosithetetlenul beszelt rola mikozben tudta hogy a lannyal baratnok vagyunk)

Nekem ugye lett kapcsolatom, a kapcsolatom elott pedig mar epp beadtam a derekam (ez 2020) de nem ert ra talalkozni.



Sors fintora ide vagy oda, azt gondolom az elet nem akarta hogy osszejojjek, de meg a talalkozast sem akarta- valahogy hiszek a karmaban, es hogy az egiek nem akartak hogy elrontsam vele az eletem:D (nagyon intelligens a srac de minden pszichiatriat megjart mar, es nagyon alszent mintahogy rajottem)

2021. dec. 31. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!