Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok! Kötött már belétek...

Srácok! Kötött már belétek feminista nő?

Figyelt kérdés

2019. dec. 18. 11:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
4%
Professzor Jámuk bebizonyította hogy nőiagy sokkal kisebb férfiagynál. Akkora mint mókusé
2019. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
#15 Akkor már értem miért neveznek itt gyásznak és nyomorultnak. Köszi az infót.
2019. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%

Volt egyszer egy NAGYON furcsa esetem. Buszon történt, felszállt valami hárpia és elkezdett magyarázni nekem hogy menjek beljebb (volt férőhely bőven, simán kikerülhetett volna) mondván hogy ő nem engedi hogy férfi őelőtte álljon (komolyan :D). Mikor látta hogy nem mozdulok egy tapottat se, elkezdte felemelni a hangját hogy "nem szeretem az erőszakos férfiakat!" (ekkor esett csak le hogy nem szimplán hibbant a csaj hanem direkt balhét akart csapni). Erre a sofőr erélyesen odaszólt (szerencsémre az első ajtónál történt mindez így a sofőr láthatott mindent) hogy álljon le rögtön mert le lesz szállítva. Erre a nő szó nélkül hátrébb ment és elkezdett valami kisgyerekes anyával jópofizni mintha semmi nem történt volna.

Ha kicsit hátrébb történik mindez ahova a sofőr nem lát (kamera meg ugyebár sehol) akkor ez a banya bármit kitalálhatott volna (pl. hogy tapogattam, bántottam őt stb.)

2019. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szivesen 16#, de ne szomorkodj.
2019. dec. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
48%
Példák jók lennének, én feminista vagyok, és legutoljára a helyesírása miatt kötöttem valakibe (nőbe).
2019. dec. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
18%
Nézzd meg a sok értelmiségű lepontozott. Boldog Karácsonyt mindenkinek 😀
2019. dec. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
7. Felkeltem volna, azt úgy megvertem volna hogy egy életre megnyomorodik.
2019. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Viccelni nem lehet de a sok gyk ninja szájkaratéja az nem gond :D akinek itt nagy a szája az a répáján kívül mást még soha életében nem vert
2019. dec. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem, de alig várom, hogy egy lealázzon.
2019. dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem fordult még elő ilyesmi.
2019. dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!