Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagy mitől lesz egy nő...

Miért vagy mitől lesz egy nő radikális, férfigyűlölő femináci?

Figyelt kérdés

Több ilyen videót és hírt láttam már, és nem tudom egyszerűen megérteni, hogy mitől lesznek egyes nők nagyon durván férfigyűlölő feminácik.

Pár példa, amik nem megjátszottak voltak:

- a nő nekiállt kötekedni a férfival, aki pár ismerősével valami ellen tüntettek. A nő provokált, kiabált, meg férfiellenes dolgokat mondogatott, párszor meg is lékte a férfit, mire a férfi ellökte a nőt (kamerák előtt, amik mindent felvettek az egészből), mire a nő nekiállt játszani az áldozatot, meg "a nők el vannak nyomva".

- fel vannak háborodva, ha egy férfi készén vagy kinyitja nekik az ajtót, de ha meg nem nyitja ki, akkor "hímsoviniszta disznó"

- általánosítanak a férfiakkal kapcsolatban, de elvárják, hogy a nőkkel és feministákkal kapcsolatban a férfiak ne általánosítsanak


Stb.


Miért lesz valaki ilyen undorító? Nem egy olyan nő van, aki inkább femináci, mint egyenlőségpárti, ha a férfiakat éri sérelem, az már dicsőség, ha a nőket, akkor az elnyomás meg "#metoo".

Tudom, hogy minden ideológiának van radikális változata, de komolyan érdekelne, hogy mitől lesznek egyes nők ilyen elviselhetetlen, női felsőbbrendüséget hírdető, férfiakat zsigerből gyűlölő feminácik, akik mindenben csak azt látják, hogy a férfiak a gonosz elnyomó disznók, a nők meg mindenben ártatlanok?


Ti mit gondoltok?

Ismertek ilyen embereket?


Ti mit tennétek, ha egy ilyen nő belétek kötne?



2018. dec. 2. 12:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Mert azt tapasztalja, hogy kevesebbnek tartják, mint egy férfit. Úgy érzi értéktelen ha a férfiak érvényesek. A legegyszerűbb megoldás ha érezteted vele egyenlőségét és értékét.
2018. dec. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Simmán csak rossz férfit választot innentől kezdve sérült lesz élete végéig.Azután a nőkbben is csalódik és ki talál ember ellenes ideológiákat amivel csak a társadalmat rombolja.Boldogtalan emberkék ennyi ha találkozzok 1 csak sajnálni tudom haragot semm érzek.
2018. dec. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

Megmondom én neked!


Sok nő, azt hiszi, hogy ő NŐ.

Ekkor elkezd nőként viselkedni, és olyan dolgokat tesz, amit nem kéne, mert ő nem NŐ, hanem egy ostoba kislány. E miatt a pasik átverik...meg ő is magát, és e miatt megkeseredik.


Pl.: Kifog egy őszinte pasit a lány, aki közli, hogy ő nem egy Bredpit, és van neje, de akarja a lányt szeretőnek. Erre a kislány besértődik és összeáll egy BMW-s szépfiúval...aki szintés nős, de titkolja, és amikor lebukik, akkor a csaj MINDEN pasit meggyűlöl, mondván, hogy MINDEN pasi hazudik...pedig nem, hiszen ott volt az eslő, aki kerek-perec elmondta, hogy mi a helyzet.



A 2. dolog pedig a szépség fegyverré kovácsolása.


Hízelgés a gimiben a tanárbácsinak és megvan a jó jegy.

Egyetemen cumi a témavezetőnek és megvan a diploma.

Szex a főnökkel, és megvan az előléptetés.


És ezek után persze minden férfi a csicskája, mert ő uralja őket!



Na csajok, lehet lepontozni!

2018. dec. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Én nagyon örülök annak, ha nem nyitják ki az ajtót vagy nem engednek előre, úgy érzem, emberszámba vettek. Nekem kellemetlen, ha idegen pasik jönnek közvetlen mögöttem, szerintem neveletlenség volt kitalálni ezt, hogy akkor vagy udvarias, ha a másik fenekébe mászol.
2018. dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Lemaradt, hogy mitől lesz ilyen egy nő. Mondjuk sokat van ezen az oldalon a párkapcsolatok témakörben, és minden reményt elveszít.
2018. dec. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%

Kezdjük az egészet az amerikai liberálisokkal,az LMBTQIA.... nemzedékkel.

Amerikában,az első világbeli jóléti sovinizmus lévén naívak az emberek. Főleg a fiatalok,a most felnővő generáció.

Megfigyelhető,hogy az egy gyermekes családokban,a szülők minden figyelmét,védelmét az egyke kapja. Sok esetben,pont azért mert túl védelmezőek vele,egy burokban nő fel. Amerikában ez többszörösen igaz. Egy burokban,gazdagságban,tele jogokkal és szabadsággal. Mindent lehet,mindent szabad,semmi kötelezettség cserébe.

Az ilyen emberekből nőtt ki a vakságig butult liberális nézet,az ugyanolyan elavult kliséket szajkózó migránssimogatás,a feketék jogainak és minden elborult kívánságának védelmezése,a fehér bűntudat,a vegánság,a nemi identitás zavara,a nemek végtelen spektruma stb.

Magyarán el vannak kényeztetve,unatkoznak,mindenük megvan,és nincs min fennakadni,ezért kreálnak maguknak problémákat.

Aztán ott a férfi-női viszony,a férfi elnyomás,ami ma már Nyugaton ugyan nem reális,de nyomokban még megtalálható.

Legyen élő példa rá az,ahogy itt GYIK-en beszélnek a nőkről. A férfiak túlnyomó többsége,főként az alsóbb rétegekből jövő edukálatlan szakmunkások,de diplomás anyucipicifia társaik körében is előfordul,hogy nem tisztelik a nőket,tárgyként tekintenek rá.

Nos,a jóléti országokban ezt felfújták,mivel nincs jobb dolguk.

Nálunk is jelen vannak a mindennapokban,de mi megtanultunk vele együtt élni,tudjunk hogy emberfüggő,és nem vágjuk magunkat áldozat szerepbe,mert van valami identitásunk,tudjuk magunkról,hogy nem az határoz meg,amit egy tudatlan soviniszta fogalmaz meg.

Igen,az tényleg rohadt kellemetlen mikor a roma munkások füttyögnek utánad,az hogy nem mehetsz végig az utcán egyedül sötétedés után,hogy egy beszélgetésben el lesz nyomva a hangod,mert nő vagy,ezt nap mint nap tapasztalom a saját ismerősi körömben,a barátnőim körében,mindenki tud róla,senki sem tagadja,csak megtanulunk vele együtt élni,kivívni a tiszteletet,olyan párt választani aki egyenlő emberként tekint ránk,és hazakisér éjszaka,megóv a hasonló atrocitásoktól.

Az meg a másik,hogy ha egy nő nem teljesít jól a munkájában,"kevesebbet keres",stb,azt könnyebb másokra hárítani mint vállalni a felelősséget. A férfiak is ezt csinálják,amikor arra panaszkodnak hogy a nőket csak apénz meg a nagy farok érdekli,a feketék is ugyanezt teszik,amikor követelik a fehérek minden vagyonát és házát,mert ők bizony elnyomásban vannak,és a fehérek miatt nem tudnak maguknak egzisztenciát biztosítani. (igen,van ilyen mozgalom is). Ez az irígység kultúra. Hozzászoktak hogy nekik minden alanyi jogon jár,de semmit sem kell tenni érte,gondolom főleg a most felnőtt kor táján lénvő fiatalokra jellemző. Otthon mindent megkaptak a kis burokban,aztán mikor kinyílik a világ,dolgozni kell,munkahelyet találni,akkor az nem úgy néz ki ahogy otthon kinézett,nem kedves és odaadó vele mindneki,elvárják a kötelezettségeket is a jogokért cserébe,és ez felháborító számukra,ez nem fér bele a burkolt agyukba,ezért hisztiznek mint egy kisbaba,amikor nem érti hogy miért nem lehet az övé minden játék amire rámutat.

2018. dec. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Nekem van pár ilyen ismerősöm, de én mindig zt figyeltem meg, hogy az ilyen feminácik egytől egyig olyan nők, akiknek kiállhatatlan, elviselhetetlen természetük van, csak elvárásaik vannak, sokszor egyáltalán nem előnyös külsejűek (elhízottak, kövérek, férfiasak), vieslkedésileg inkább hajaznak egy bunkó sörhasú alkesz férfira mint egy nőre, nagyon sok közöttük a leszbikus is (mindenféle homofóbiától mentesen mondom), és pont az ilyen tulajdonságok miatt képtelenek maguknak találni valakit, mert most őszintén, nincs az az idióta aki ezeket hosszabb távon képes lenne elviselni.

Emiatt aztán mindenért a férfiakat kezdik okolni, minden miatt a férfiakat fröcsögik, és azt hiszik, hogy minden problémájukért a férfiak felelősek, ők meg ártatlanok.


Az még felháborítóbb, hogy sokan provokálják a férfiakat, ütlegelik őket, adják a kemény, verekedős csajt, aztán ha a pasinál betelik a pohár, és akár csak megléki a nőt vagy ad egy pofont, akkor meg már mindjárt megy a hiszti, meg "gyáva vagy mert megütsz egy nőt".

Erre írták valahol angolul a következőt, amivel maximálisan egyetértek:

"Equal rights, equal fights!"


Az ilyen femináciknak nem hiányzik más, mint egy jó alapos khm....ha érted mire gondolok. Az ukrán femen banda is pont ilyen dugatlan, frigid fap nákkal van tele, ezért is zárták ki a Fement a feminista szervezetek közül már évekkel ezelőtt.

2018. dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
9%

Azt nem tudom, csak azt, hogy szép nagyra nő a csikló, ha kellő ideig, és ismerettel foglalkoznak vele.

Majd húzogatni lehet, fel-le mint a fitymát.

Akit érdekel: huge clitoris.

Jól lehet szopikázni.

2018. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%

Hát pldául lehet, hogy elhagyta az apjuk még kiskorában, vagy nem elhagyta, hanem meghalt, de ő azt is úgy élte meg, hogy elhagyta, mintha elhagyta volna; vagy akár valamelyik szüleje vagy barátja telebeszélte a fejét, hogy a férfiak rosszak.

: /

2018. dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Vagy tapasztalat.
2018. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!