Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki beleivott a tejbe a...

Valaki beleivott a tejbe a boltban, amit vásároltam?

Figyelt kérdés

2 dolog szól mellette:


- Mintha könnyebben ki tudtam volna nyitni, mint máskor.


- Mintha kevesebb lenne benne 1-2 korttyal.


1 dolog szól ellene:


- Nem ömlött ki a táskámban. (Ha nem gyárilag van lezárva mindig kiömlik, nem szerencse kérdése.)



2019. dec. 18. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagy tejszakértő lehetsz, ha meg tudod állapítani, hogy hiányzik belőle egy korty. Ha szerinted ez megtörtént, akkor ne igyál belőle.


Legközelebb olyan tejet vegyél, aminek a száján van ilyen letéphető műanyag.

2019. dec. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Az ilyen egészségügyi kockázat.

Amerikában volt egy ilyen trend nemrég, hogy a hülye tinik kinyitottak kajásdobozokat (tej, fagyi, stb), legfilmezték, ahogy belenyalnak, vagy folyadék esetében a szájukba vesznek belőle, majd visszakopik, aztán az egyik ilyen kis szart le is tartóztatták. Mert ez egészségügyi kockázat..........


Amúgy nem hiszem, hogy meg lehetne biztosra mondani, hogy beleittak-e. Legközelebb ne kupakos dobozos tejet vegyél, ha félsz ilyenektől.

2019. dec. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beleihattak,igen.Nem látod,hogy a raktárban mit csinálnak az alkalmazottak.
2019. dec. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Diákként dolgoztam tejüzembe, volt itt minden. 😂

Selejt jött le omlott a tejföl, csaj ennek ellenére felbaszta araklapra, szóltam neki aztán ezzel le is volt rendezve "nem érdekel, elvégre nem én veszem meg". Bio robotok voltak az ott lévő emberek, volt egy csávó aki a kamera előtt bontotta ki a tejet, az aztán bemutatott a kamerának és jóizuen szurcsolte. Leggusztáb, kivolt írva "moss kezet wc használat után" gyerek elment szarni, aztán kézmosás nélkül ment vissza lapátolni a túrót. Illetve tüdőszűrő nélkül is nyitott élelmiszer közelébe mászkáltak a diákok. Van rá esély hogy beleittak, de arra nagyobb esélyt látok hogy selejt tejet vettél. Mikor leveszed a polcról fordítsd fejre ha folyik vagy szivárog, akkor rakd vissza és vegyél le másikat.

2019. dec. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és van hogy a gép kevesebbet rak bele, és úgy kerül ki a boltba.
2019. dec. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán előfordulhat.
2019. dec. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Én egyszer üdítővel jártam úgy, hogy gyanúsan könnyű volt felbontani, és szájszaga volt a flakonnak.
2019. dec. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!