Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha meleg vagyok, akkor egyedül...

Ha meleg vagyok, akkor egyedül fogok megöregedni?

Figyelt kérdés

Nehéz valós párkapcsolatot találni, mindenki csak egyéjszakás kalandokat keres:(

Különösen nehéz az ismerkedés a társadalom megítélése miatt is.

Nem nézek ki rosszul, de még sose volt barátom. 19/F



2019. dec. 19. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Igen.
2019. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Igen, sajna ritka ha csak nem keffentésre keresnek partnert a homik. Heterónak lenni még rosszabb mert ha srác vagy és heteró ott még a személyiséged is dominál, már ha nem abban nyílvánul meg, hogy 180 cm magas vagy.
2019. dec. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Magyarországon lehet, de semmi sem kizárt.
2019. dec. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokan akkor is egyedül halnak meg, ha nem melegek, sőt, családjuk is van / volt, akkor is egyedül halnak meg.


Szerintem jobb gondolkodás, ha nem meghalni akarok, hanem élni.

2019. dec. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy fogsz meghalni.
2019. dec. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
A kettönek nincs köze egymáshoz szerintem.
2019. dec. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Két meleg párt ismerek, régóta együtt vannak, boldogok. meg ismerek egy csomó hetero embert, nagy része egyedül van, ergo semmi köze az egyedüllétnek a szexuális beállítottsághoz.
2019. dec. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy meleg vagy heteró az ember, semmire sem garancia, se negatív se pozitív irányba.

Én huszonéves lány vagyok, hetero, és a korosztályomban lévő pasik szintén egyéjszakást keresnek. Ez sokkal inkább a korunk miatt van, mintsem a nemi identitás miatt.

Én is ismerek egy-két meleg párt, vannak akik nagyon boldogok évek óta, vannak akik se veled se nélküled kapcsolatban vannak, és állandóan szakítanak és újra összejönnek, meg van meleg szingli ismerősöm is.

Nagyjából ugyanaz, mint a heteroknál.

Nálatok inkább maga az ismerkedés nehéz, a tinder és társai gyakorlatilag húspiac, élőben meg sokkal bonyolutabb, mert nem tudod előre, ki az aki szintén a fiúkat szereti.

Magyarországon meg a homofóbia miatt amúgy is sokan nem vállalják fel.

De fiatal vagy még, ne aggodalmaskodj ezen, kicsi az esély, hogy emiatt örökké egyedül leszel.

2019. dec. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ha meleg vagyok, akkor egyedül fogok megöregedni?"

ez legnagyobb részt rajtad múlik.

2019. dec. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem hiszem.ism.erkedj
2019. dec. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!