Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha semmi energiám nincs az...

Ha semmi energiám nincs az élethez akkor mit tegyek hogy legyen?

Figyelt kérdés
Élni sincs kedvem egyszerüen. Nincs hozzá kedvem, energiám.

2019. nov. 23. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Fejtsd ki bővebben, hogy mi a baj.


Egyébként én is folyton fáradt vagyok, de nagyon büszke vagyok magamra, ha hasznos dolgokat teszek. :) Ahogy az egyetemi napjaim végigcsinálása is büszkeséggel tölt el - tudom, másnak ez nem nagy dolog, de nekem az.


Nekem mondjuk mentális betegség (borderline) miatt van ez. Az örökös idegeskedés, érzelmek fokozott megélése és aggodalom túl sok energiát elvesz tőlem.

2019. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En is így voltam addig, míg sem célom se senkim nem volt. Ilyenkor keresni kell célt, hobbyt barátot/barátnőt.
2019. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Antidepresszans
2019. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Válts életmódot.

Kezdetnek az önsajnálat helyett mozdulj meg.

2019. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
érdekel
2019. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sport és egészséges étrend sokag segít ebben.

Kezdetnek eléb mondjuk kellemes úszkálás, és hogy elhagyod az édességet, cukrot, fehérlisztes termékeket, csökkented a zsírbevitelt.

2019. nov. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!