Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz az, hogy az emberek...

Igaz az, hogy az emberek azért szegények mert eldöntötték magukban és ez ivódott beléjük tudat alatt?

Figyelt kérdés
Van egy csaj de többen is mondják ,hogy szar életük volt, szegények voltak vagy depresszió,negativitás,stb és egyszer csak elhatározták,hogy változtatnak és elkezdtek dolgozni magukon. És valójában bárki képes bármire csak tudatosan kell élni és pozitívan szemlélni a világot és sok akaraterő,célok stb. És akkor minden megvalósítható.

2019. dec. 20. 19:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Ő pl elültette a tudati kertjében,hogy szeretne egy új munkahelyet szeretne olyannal foglalkozni amit szeret és pár hónap múlva meg is lett a munka meg ilyenek."


Nem keresett munkát? Valaki felhívta a semmiből, hogy halló, van itt munka?

2019. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet igennel vagy nemmel válaszolni, általánositani, természetesen vannak valódi mélyszegénységben élők, aztán szegények, aztán alsó-alsó középosztály, alsó-középosztály középosztály, és nyugati mércével nézve csak itt kezdődik a jólét.

De mint mentalitás, tényleg jelen van, saját családomban is. Munka mellett nincs ugyan fölös pénz, nincs megtakaritás, és amink van nem most lett, hanem évtizedek alatt apránként - de mindenünk megvan, ház, bútorok, könyvek, tv, számitógép, áram, viz, melegviz, villany, ha elromlik valami, meg tudjuk javittatni annyi pénz azért van, és van étel is, olcsó étel, de étel. Viszonylagos létbiztonság. Igaz, hogy magazint járatni, vakációzni, utazgatni menni, szinházba, moziba, étterembe járni nincs pénz, igaz, hogy az autó ezer éves, DE VAN. Másnak az sincs.

És úgy érzik, sz@r életük van, szegénységben élnek.

És ez zavaró, mert szerintem meg azért mindenünk megvan, amire az embernek szüksége lehet, és ennél több már fölösleges luxus lenne. Én a magam részéről hálás vagyok azért, amennyi van. Nem akarok többet.

2019. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

# 11


De keresett,de azt mondja,hogy minden pont úgy jött már a lehetőség ahogy azt elképzelte és akarta hihetetlen volt,azt mondta ha marad amilyen volt valószínű ez a lehetőség sem jött volna létre.

2019. dec. 20. 22:29
 14/16 A kérdező kommentje:

# 10


Nem mosott át csak elgondolkodom dolgokon,hogy nekem sokszor az teljesül amit nem akarok neki meg másoknak meg az amit tudatosan akarnak mert ők teremtenek.Igaz írta valaki,hogy akkor,hogy lehet,hogy ennyi szegény van mert ha tudunk teremteni szegény ember se lenne.Erre mondta,hogy a szegények a maguk szegényei mert nem tudatos szinten vannak hanem azon a szinten tartják magukat ,hogy szegények.Ha tudatosodnának akkor nem lennének többet szegények,mert mindent megteremthetünk amit el tudunk képzelin csak gondozni kell a "kerete" ez a jelképes elültetés dolog amit mondott mint egy kertben ápolni gondozni,akarni,tenni és meg teremtjük magunknak és bevonzzuk.

2019. dec. 20. 22:33
 15/16 anonim ***** válasza:

Tehát keresett munkát, és talált.

Én hívnám a helyében a Fókuszt.

2019. dec. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

# 15


Igen de olyat talált amit megálmodott és szeretett is volna,de a régi rossz lelkiállapotában azt mondta nem adatott volna meg neki.Azt mondja ezt ő teremtette meg a tudatában.

2019. dec. 20. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!