Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged dühít, ha egy ismerősöd,...

Téged dühít, ha egy ismerősöd, akire ráírsz messengeren és nem sokkal később látja az üzenetet, de b'szik rá válaszolni, legfeljebb sokkal később?

Figyelt kérdés
2019. okt. 30. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy személy esetében szokott...mert ő róla tudom, hogy non-stop figyeli+gépezik. Fiatalkori "barát" és gyakran csinálja ezt, többször eljátszotta már akkor is, amikor fontosat kérdeztem vagy nagyon rossz passzban voltam. Ha én nem válaszolok rögtön, akkor persze megsértődik/írni kezd folyamatosan.

Csak vele kapcsolatban érzem ezt, mert nála tudom, hogy tudatosan csinálja ezt.

Nálad?

2019. okt. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem dühít. Ezer oka lehet annak, hogy nem válaszol rögtön. Lehet épp indul, eszik, alszik, olvas, sír, telefonál, nincs beszélgetős hangulata, vagy egyszerűen nem tud mit reagálni. Majd válaszol, ha akar/kedve van, én szeretem meghagyni az ismerőseimnek ezt a szabadságot, mindenfajta düh és sértődés nélkül, mert nekem is jólesik, ha tolerálják. :)
2019. okt. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
De ha nem válaszol, akkor inkább meg se nyissa..
2019. okt. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam ilyet, ha valami baromságról van szó, mondjuk mémekről. Amikor fontos a téma, az más, olyankor odafigyelek, és nekem sem esik jól, ha ignorálnak hasonló esetben.
2019. okt. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem az a rosszabb ha látod fent van, de meg se nyitja... Nekem ha valaki fontos és látom hogy írt, mindig megnézem, már csak abból kifolyólag is, hogy nem e valami sürgős dologról van szó.
2019. okt. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, ha lesz rá ideje, válaszol.
2019. okt. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ha elfoglalt vagyok, akkor én sem bonyolódom bele hosszabb beszélgetésekbe. Nyilván ha egy mondatban megválaszolható kérdése van, arra visszaírok.

2019. okt. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkabb az idegesit ha idegesitenek azzal hogy valaszoljak.

Volt aki allandoan szinte mar zaklatott le is némitottam a jelzéseit, mert ha mar meglattam hogy irt mar attol rosszul lettem.

Ilyen pattogos ideges emberek irritalnak nagyon

2019. okt. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem az dühít, hogy minden szir-sz.a.r miatt rámirkálnak. Ezekre én se válaszolok. Ha mindenre válaszolnék, erre menne el az összes szabadidőm.
2020. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!