Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet az, hogy nem bíro...

Miért lehet az, hogy nem bíro mások énekhangját?

Figyelt kérdés
Zenéket hallgatok, persze, de ha valaki elkezd mellettem énekelni, általában iszonyúan kibírhatatlannak tartom. Nem sok ember énekhangját vagykk képes elviselni. Más is van így? Nem arról van szó, hogy olyan rossz hangja lenne.
2019. dec. 21. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonló véleményen vagyok. Talán az lehet, hogy vannak olyan hangulataink, amikor inkább csendre vágyunk. Sokat túrázom erdőn-mezőn, és egyre gyakrabban látom, hogy fülhallgatóval járják az erdőt. Én spec megőrülnék tőle.


Viszont volt egy érdekes esetem. Kihalt vonaton utaztam, csak egy lány volt a vagonban, meg én. Ő azt hitte, hogy egyedül van. Fülhallgató volt a fülében, és relatíve hangosan énekelte U2-tól a One-t. Fantasztikusan énekelt, közelebb ültem, hogy jobban halljam, erre ő észrevett, és nagyon zavarba jött, de nem mondott semmit, csak kikapta a fülhallgatókat és elhalgatott. Én csak annyit tudtam mondani, hogy "kérlek folytasd, ne hagyd abba. Komolyan olyan hangja volt, ha Bono ott lett volna, neki is leesett volna az álla. Soha nem feledem azt a hangot...

2019. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én meg pont fordítva vagyok ezzel, kifejezetten imádom ha valaki énekel, akkor is ha amúgy nem tökéletes, de ha az akkor végképp. A zenékben a hangot számítógéppel javítják, 10+ plugin van rajta általaban, valószínűleg megszoktad ezt és ez számodra az ének (pedig nem az), ezért a puszta hangot már nem szereted (pedig az az igazi).
2019. dec. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első(13:37): ez egy szép, és kedves történet...

Másodiknak mondom, hogy van akijét tudom hallgatni, vagy az is benne van, hogy szerintem nem tudok énekelni, és nincs meg bennem ez az igazi hang. Mindenesetre köszönöm a válaszokat.

2019. dec. 23. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!