Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szánalmasnak találtok olyat,...

Szánalmasnak találtok olyat, akinek mások jelenlétében nem köszönnek vissza?

Figyelt kérdés
Velem történt meg többször is. Pl konditeremben vagy munkahelyen. Ráköszöntem az emberre akivel előtte már beszélgettünk, “Szia Józsi” de az csak nézett lesajnálóan és elfordította a fejét. Többen is voltak körülöttünk, sőt egy csaj is aki tetszik nekem. Szerintetek leégtem és lejárattam magam? Mit gondolhattak a többiek?

2019. nov. 15. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Avval leégeted magad, mert egy tahó nem köszön vissza???

Na de milyen világot élünk?

Inkább próbáld kezelni a helyzetet, és valami frappáns reakciót találj ki ilyen esetre.

2019. nov. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem téged, hanem őt. Téged szánlak, mert veled bunkók, és neked okoznak fájdalmat; őt szánalmasnak és tahónak, egy neveletlen tuskónak.
2019. nov. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
93%

Ilyen esetben nem leszel szánalmas,elvégre ő cseszett visszaköszönni.

Várd meg hogy a másik köszönjön,te tettesd magad közben elfoglaltnak/bambulj mintha nem vetted volna észre.Ha valaki ekkor köszön,annak megéri köszönni. :)

Sok a nyomorult ember.

Nekem volt osztálytársammal volt az hogy már nem egy osztályba jártunk,elment egy külsős barátnőjével mellettem,cseszett köszönni,de mikor egyedül volt akkor "jajj sziaaa de régen láttalak" xDDD

2019. nov. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Ez őt minősíti, nem téged. Az viszont probléma, hogy túl sokat foglalkozol azzal, "mit gondolhatnak mások". Szerintem.
2019. nov. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen bunkó van, én ezt azzal oldom meg, hogy ezentúl én sem köszönök neki / fogok kezet, aztán ha szóvá teszi meg lehet kérdezni: "mi történt, hogy most már köszönsz?"
2019. nov. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem izgatna annyira.
2019. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!