Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mégis mit gondoltok azokról...

Ti mégis mit gondoltok azokról a nőkről, akik hozzámennek egy gazdag férfihoz a pénze miatt?

Figyelt kérdés

2019. dec. 21. 19:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

kiábrándult, nem hisz a szerelemben

szegénységből jött és anyagi biztonságot akar


nem fogok elkezdeni kigyót békát kiabálni rá, hanem alapból jóhiszeműen gondolok rá is, mint mindenki másra is


lehet, hogy megilleti a jóhiszeműséget, lehet, hogy nem, de ne itélj, hogy ne itéltess

2019. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
a nőről semmit, a pasasról azt, hogy jó nagy marha.
2019. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%

Néha azt mondom, hogy igazából nekik volt igazuk. De csak a fáradtság és kiábrándultság beszél belőlem...Volt egy olyan barátom egyszer, aki nagyon gazdag volt, de nem bírtam vele sokáig, mert az agya helyén is a pénz volt és undorodtam a személyiségétől :D De néha elgondolkodom azon, ha mégis vele maradtam volna, nem kéne aggódni azon, hogy napelemes házam legyen, a legjobb elektrotechnikai eszközökkel, menő autóm, luxus nyaralások, és még azon sem kellene aggódni, hogy ha több gyereket akarunk, mindnek maximálisan mindent ki tudnánk fizetni a nyelvtanároktól és úszás/tánc stb.-től kezdve a külföldi egyetemen tanulásig.

Na de én sokkal inkább leszel életem párjával, akivel majd a kemény tanulás és munka árán szépen kettecskén felépíjük a saját majd a gyerekeink jövőjét. Így értékeljük is majd sokkal jobban, amink van, és lelkileg is rendben vagyok. Igazából nem tudtam volna egy olyan férfival élni, mint az első.

2019. dec. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
2019. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Semmit. Ha se őt, se a férjét nem zavarja, hogy csak a pénz miatt van vele, akkor nincs ezzel gond. Másoknak meg semmi köze hozzá, hogy ki kivel milyen ok vagy érdek miatt van együtt.
2019. dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Jól teszik. Inkább ez, mind 25+ éves hitel egy ház miatt...
2019. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
2019. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Irigylem, hogy van ehhez gyomra, gusztusa. Én is ezt szeretném, ha bírnám.
2019. dec. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 george1113 ***** válasza:
72%
A könnyebb utad válsszák.
2019. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%

Ha a pasi jóképű, vállalható és nem is idősebb annyival, akkor azt hogy mázlista.

Más esetben csak annyit tudok mondani, hogy buta. Mert szerelem sose lesz egy olyan emberrel, aki nem vonzó számára. Így tényleg csak a pénz marad, ami hosszútávon nagyon üres.

Ha a pasi jobb fajta, akkor még van esély arra, hogy őszinte szerelem is kialakul.

Valahol amúgy kezdem megérteni ezeket a nőket, ki akarna gürizni élete végéig.. másrészről viszont.. hát nem ezért tanul az ember, de mostanság úgyis mindegy. Semminek nincs értéke már...

2019. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!