Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy megálljam a...

Mit tegyek, hogy megálljam a sírást és kevesebbet érezzem úgy, hogy sírnom kell, vagyis kevésbé legyek érzelmes?

Figyelt kérdés
Pár éve még nagyon érzéketlen voltam, sosem sírtam nem nagyon érdekelt senki és semmi magamon kívül. Jelenleg viszont szerencsére egyre jobban átérzem a dolgokat viszont mostmár kezd sok lenni számomra. Olyan dolgokon is bekönnyezem, és olyan dolgok fele is empátiát mutatok amiket a józan eszem nem fogad el. Szóval szerintetek hogyan állítsam meg ezt az elérzékenyedős időszakom, mert mostmár kezd sok lenni.(Konkrét példa: egy játékban egy aranyos narválnak levágták a szarvát és kicsit sírós érzetem lett, pedig csak egy játék, meg amúgy sem érdekelne)

2019. dec. 21. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Most éppen érzékenyebb időszakodat éled meg. Nincs ezzel semmi baj. Majd ha nem leszel magányos, nem leszel ennyire érzékeny se. A játékokat, filmeket, zenéket, könyveket direkt azért csinálják, hogy azonosuljanak velük az emberek, ezek az érzelmekre épülnek.
2019. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, meg egy rágógumi reklámon is eltudom sírni magam, nem vicc 😃

Bar en nem vagyok magányos, az elso válaszoló valaszara kitérve 😅

2020. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!