Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A celebek miért vallják be...

A celebek miért vallják be büszkén, hogy se nem főznek, se nem takarítanak?

Figyelt kérdés
Most láttam egy műsort, amiben 4 közszereplő szerepelt. A karácsony volt a téma. Az egyikük büszkén mesélte, hogy ő egész évben nem főz, ezért az ünnepi menüt is rendeli. A másik mondja, hogy ő mindig főz. Erre aki nem, az ránéz, hogy "Te főzöööl??" Mintha olyan ördögtől való cselekedet lenne. Mindenkihez hetente bejárónő jár. Volt egy "háziasszonyoknak" való teszt, amire szintén nem tudnak válaszolni, de az egyikük azzal büszkélkedett, hogy hányszor volt szerető. Ezeken a dolgokon miért kell vihogniuk?
2019. dec. 22. 22:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
11%
Én nem tudom. De azt ugye tudod, hogy a reality showkat is ugyanúgy megrendezik?
2019. dec. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
3. vagyok és még mindig érdekel, milyen műsorról beszélsz...
2019. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#8: Na igen ilyen esetekről beszélek. Jó példàt hoztál. Mondanak valami butaságot, majd ezen vihognak, pedig magukat égetik vele. Pedig Cserpes Laura is egész szimpatikusnak tűnt.


#12: Várkonyi Andrea műsora. A címét nem tudom. Biztos neten ki lehet keresni. Meg csak a reklámig láttam belőle egy részt. Régebben is ment valamelyik csatornán.

2019. dec. 23. 16:33
 14/14 anonim ***** válasza:
Celeb! Hahaha!
2021. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!