Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is ilyen érdektelen...

Más is ilyen érdektelen egyéniség?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasom, hogy ha felmerül az, hogy ki mit csinálna, ha nyerne egy lottót, akkor a legtöbben írják, hogy hobbi, vállalkozás stb.

Én viszont annyira érdektelen vagyok, hogy kb max utazgatnék, egy kis edzés aztán hello.

Semmi más nem érdekel, ez a kettő is ilyen valamit kell kezdeni


2019. dec. 23. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Én vennék egy házat/lakást esetleg a mostanit bővíteném. Utazni nem szoktam, de elverném arra is.


Egyébként szerintem ez nem érdektelenség.

2019. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Más érdekes. :)
2019. dec. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok. Persze ha megkérdezik tudnék mondani dolgokat, meg bele tudom magam élni, elképzelni miket vennék, miket csinálnék, milyen lennék. Ettől úgy tűnik mintha élnék. Sajnos egy kis idő után visszatérek önmagamhoz, nem tudom hogy is mondjam olyan érzés hiába van sok pénzem...stb kisebb idő után úgy érzem mintha tök értelmetlen és fölösleges lenne az egész, üresség érzés. Mondjuk én mindennel így vagyok ideje. Persze én tisztában vagyok vele mi okozhatja, és dolgozok rajta... jobb napokon egyébként össze szorítom a fogam és csinálom tovább a nehéz dolgokat is, és nem gondolok rá hogy ez most nem érdekel vagy kellemetlen.
2019. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Inkább beszűkültség vagy nem is tudom. A széles látókör hiánya és hasonló kifejezések vannak rá.
2019. dec. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyszerűen semmi nem érdekel.

Jó, persze, én is vennék egy frankó lakást az V kerben, de kb egész nap filmeznék, olvasnék, étterembe járnék enni, aztán hello.

2019. dec. 23. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem
2019. dec. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez lustaság. Beleszoktál már a kényelmes semmittevésbe.
2019. dec. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!