Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki pletykás attól...

Sassas123456 kérdése:

Ha valaki pletykás attól rossz ember?

Figyelt kérdés
Nem titkokat beszél ki, ha megkérik ne mond el, akkor nem mondja.
2019. dec. 26. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyukám pletykás, de imádom és szerintem jó ember, úgyhogy én azt mondom nem.
2019. dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem a pletykás embereket, mert folyamatosan kavarják a kakit, amivel akár nagyobb kárt is tudnak okozni. A világ nem fekete vagy fehér, vannak benne árnyalatok, tehát így kategorikusan nem jelenteném ki, hogy feltétlen rossz ember lenne.
2019. dec. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Nem titkokat beszél ki, ha megkérik ne mond el, akkor nem mondja."

Aha, és ezt te el is hiszed, hogy tényleg nem fogja senkinek elmondani. Hányszor volt már ilyen te jó ég...majd ha meg számon kéred tőle, akkor széttárt karokkal csak annyit mond: "Hát az x meg az y nem tőlem tudja, az hótziher..."

2019. dec. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem rossz emberek, de titkot bízni nem szabad rájuk. Gimiben lett barátnőmnek csak olyat momdok el, amit kitennék az intetnetre is:)))

Ezzel együtt egy érző szívű, aranyos nő.

2019. dec. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagymamám "pletykás", de csak a nyílt dolgokat beszéli ki igazából, ami titok, sosem mondja el. A kettő szerintem nem zárja ki egymást. Ha van egy történés amit mindenki tud, akkor ha valakivel van, akkor szereti megbeszélni több perspektívából az eseményeket, de ennyiben ki is fullad a pletykálkodás, mert nagyon tartja a titkokat. És amit megbeszél sem a nénikkel a padon ,hanem érintettekel, közelebbi családtsgokkal.
2020. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!