Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem normális viselkedés?

Nem normális viselkedés?

Figyelt kérdés

21 hós kisfiam van aki mindent elpakol maga után. Szerintem beteges ez már. Pl ha építőkockázunk és kiszórja a szőnyegre megy és az üres dobozt visszavisz a helyére csak utána jatszik

Amit levesz ruhát beteszi a fiókba, ha bilizünk és a popsitörlő csomag a földön marad visz a helyére azt is. Ez beteges??



2018. nov. 28. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért probléma? Az én keresztfiam volt ilyen kicsinek. Sőt... Ha a felsőjét véletlen leette azonnal öltözni kellett tiszta ruhába. Azóta egy 16eves tök normális pasi, akinek nem kell könyörögni, hogy pakold már össze a szobás stb. Sztem ezzel semmi baj nincs
2018. nov. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyan kényszeres viselkedésnek tűnik. Valamelyik nap nem jött addig fürödni még a zokniját is el nem pakolta.
2018. nov. 28. 23:11
 3/8 Zoequeen ***** válasza:
Isten adja hogy ilyen lesz a gyerekem 😁😁 amugy nem beteges igy kene lenni mindenkinel 😁
2018. nov. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Normális.
2018. nov. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem hagyod neki mi történik?

Akkor kényszeres, ha mérges lesz, ja nem a helyére kerül.

2018. nov. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak a ruhapakolasnál lesz mérges. A többi nem gond, el tudom vonni a figyelmét.
2018. nov. 29. 09:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem gondolnám betegesnek. Kicsit “kényesebb” a rendre, de az sohasem baj. Az én fiam 14 hós lesz, van hogy rá kell szólnom, hogy segítsen pakolni van, hogy mire észbe kapok már el is pakolt. Ki vannak rajta akadva, hogy hogy vettem erre rá?! Hát hogy, sehogy. Csináltam, közben megmutattam neki is, hogy kell, most már ő is csinálja. Más téren meg katasztrófa, de az más téma.
2018. nov. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is kényes mindenre. Mindennek a helyén kell lenni,ajtóknak becsukva,kezének,ruhájának mindig tisztának. Reggel hatkor kell,fél hétkor már hozza a seprűt,felmosót. Nem tőlem látta,én álltalában akkor reggelizem és küzdök a felébredéssel. A boltból is csak akkor jön el,ha be van utánnunkcsukva az ajtó,így míg jönnek ki a vásárlók mi kívül várunk türelemmel,hogy becsukhassa. :) 22 hónapos.
2018. nov. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!