Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális? Nektek szokott...

Ez normális? Nektek szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés
Nah szóval már olyan ovis koromtól kezdve van, hogy amikor beszélgetek az emberekkel, akkor tök random ilyen erőszakos és erotikus gondolataim lesznek, függetlenül a beszélgetési témától,és van amikor az adott személy is benne van ezekben..hiába nem akarok ezekre gondolni egyszerűen nem tudok ezektől szabadulni :(( ráadásként nagyon félek attól is, hogy esetleg az adott személy rájön, hogy ilyenek járnak a fejemben..ez mennyire normális? Lehet ez ellen valamit tenni? :/ 17L

2018. júl. 31. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok/ voltam :D Nem tudok rá orvosságot dee mindig azzal nyugtatom magamat, hogy úgy sem látnak a fejembe. Mondjuk 3 éve csak a páromnál van ez, meglátom vagy beszélgetünk és egyből azon kapom magam, hogy azon töröm a fejem, este hogyan kellene elcsábítanom :)


26/N

2018. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Azt hiszem, szeretnék veled hosszasan beszélgetni, aztán ha közben erotikus gondolataid támadnak, nyugodtan kiélheted rajtam. Ez jó terápia lehet. :)
2018. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, de nekem rövid beszélgetés is megfelel.
2018. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lenne...

Ha egy jó pasival beszélek, akár munkaügyben, vagy bármit, közben meg úgy beindul a fantáziám :-) ma is pont így voltam, meg is fordult a fejemben, hogy szegény pasi, ha tudná, mekkorát szexelnék vele :-)

De ez sose látszik rajtam kívülről.


Erőszakos gondolatom csak olyan unszimpi egyénekkel szemben van. Persze, ez sem látszik rajtam. Tudok viselkedni :-D

2018. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak régen, még templonban is. Elmúltak, szerencsére. :D
2018. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!