Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzek ellenszenvet a...

Miért érzek ellenszenvet a nők iránt?

Figyelt kérdés

Megakarok változni...


Valamilyen okból utálom a nőket, főleg a fiatalabbakat.

Idősebb, nagymama korabeli nőkkel nincs bajom.


Ellenszenvet váltanak ki belőlem, irritál a kétszínűségük, hogy mindenhez könnyen hozzájutnak, csak jó helyre kell ülniük és dől a jólét. Ezért nem is ismerkedek (prostizok helyette), mert ismerkedésnél is mintha valami istenhez kéne imádkoznia a férfiaknak, hogy a kegyes úrnők elmenjenek velük egy randira.


Ismerek normális nőket is azért (igaz, hogy mind külföldi), de én személyes tapasztalataimból kb az összes nő ilyen.



Vagy ez magyar sajátosság?


...

Hogy kéne megváltoztatni a véleményemet?



2019. dec. 28. 17:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez most a trend sajnos, én is elítélem ezt. Én 20 éves lány vagyok, és ismerek nagyon rendeseket. Nem mindenki ilyen mint aminek leírtad, de nagyjából egyetértek veled. Szerintem borzasztó mélyre süllyedt a világ. Próbáld úgy felfogni, hogy kivétel mindig van. És a kivétel erősít. Gondolj a jó példákra. Nem hibáztatlak, hogy így gondolkozol. De tényleg nem mindegyik fiatal-nő ilyen.
2020. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!