Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért vesznek...

Az emberek miért vesznek drága autókat mikor értékromlóak, sokat kell rá költeni és hiába vigyáz rá az ember mások úgy is összecseszik?

Figyelt kérdés

Tipikus példa, ember megveszi hitelre a nagy bömöst, rögtön elveszti az értéke negyedét és folyamatosan veszti az értékét. Hiába garanciális, rengeteget kell rá költeni.

Emberünknek ráment a gatyája már a fenntartásra, ekkor jön valami idióta és neki nyitja az ajtót. Vagy meghúzza a parkoló autót.


2017. ápr. 2. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Faroknövelőnek. Az ilyenek meg is érdemlik a fent leírtakat.
2017. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Me lássák a népek hogy bömösee vok!
2017. ápr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a probléma, hogy ilyeneket vesznek egyesek, hanem hogy nem teheti meg ugyan ezt mindenki. Mint a nagy jövedelmek: nem az övé sok, hanem az enyém kevés.
2017. ápr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Ilyen alapon ne vegyél semmit, és élj burokban, ne lépj ku az utcara, mert elüthet az autó... stb stb....

Nincs bmw-m és nem is lesz, de ha az embernek ez jelenti a legnagyobb boldogságit, hogy ő hitelre megvette, majd abból jár 8 órás gyári munkára (ismerek ilyet), hát istenem az ő dolga, ha ő igy boldog, akkor miért ne....

2017. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Ennyi erővel minek születünk meg, ha úgyis meghalunk?
2017. ápr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van aki megteheti hogy szórja két kézzel a pénzt, mások meg éheznek miatta. Ilyen világban élünk. Nem tudom mit kell ebben magyarázni.
2017. ápr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Amúgy ez olyan, hogy az életben áldozatokat kell hoznunk és döntéseket nekünk mikor mi a fontos.


Ha valakit egy BMW tesz boldoggá, akkor miért ne vegye meg? Persze élhet kellemes anyagi biztonságban panelban és Suzukival, de a halálos ágyán is arra fog gondolni, hogy soha nem volt BMW-je.

2017. ápr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Aki megteheti annak sincs értelme ilyen kocsinak.
2017. ápr. 2. 10:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne értelme? A te logikáddal az 1.3-as 90-es évekbeli Suzuki lenne az etalon. Inkább nézz meg pár baleseti statisztikát, töréstesztet és tedd fel magadban a kérdést: valóban megéri-e sz*r autón spórolni a pénzt?

Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt, ami talán felnyitja a szemedet (bár ha nem értesz az autókhoz az alábbiakat mind feleslegesen linkeltem): [link]

És ezeket a videókat is feltétlenül nézd meg:

https://www.youtube.com/watch?v=L7o2MB6DuKk

https://www.youtube.com/watch?v=gph2nqDWk7A

És az igazán brutális példája annak, hogy az életet és a biztonságot is súlyos pénzekben mérik az ez: https://www.youtube.com/watch?v=Rf7t_D0CSgg

És most tedd fel megint magadnak a kérdést, hogy miért akarnak az emberek minél jobb autót maguknak!

2017. ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én a kérdezőnek válaszolok, többit nem olvastam...


Válaszolva a kérdésedre, röviden, tömören: mert hülyék! - és mert nem tanultak közgazdaságtant, habár szerintem nincs szükség hozzá...


Én megtehetném, hogy drága kocsit vegyek (nettó 1 millió környékén keresek), de nem teszem, inkább lakásra gyűjtök, és elmegyek nyaralni, nekem elég volt egy 6 éves volvo, és aki ért hozzá, az tudja, hogy miért...


Vannak, akik faszméregetésből (ebből van több, mert a mai "nők" egy része valóban erre bukik), egy másik részének hobbija, ez utóbbit el tudom fogadni, mert álma volt egy olyan kocsi, és feltételezem, hogy sokat dolgozott érte... Mindenkinek van életcélja, nekem vállalkozni, és családot alapítani, egy olyan NŐvel, aki NEM a kocsit nézi..

2021. szept. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!