Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezzel leégettem magam? Szégyen?

Ezzel leégettem magam? Szégyen?

Figyelt kérdés

Tegnap Debrecenben a 2-es villamoson utaztam hazafelé, már éjjfél előtt volt az idő, aztán felszáll egy fiatal társaság akiket nem ismerek, 2 csaj, 4 pasi, 25-35 év közöttiek. Az egyik olyan ismerős volt, hogy köszöntem és megkérdeztem, hogy "helló, te nem bűnügyi rendőrnyomozó vagy véletlen a városi kapitányságon",. Erre halálraröhögte magát mindenki és a férfi válaszolta, hogy "á, de én Columbo vagyok". Viccet félretéve mondta, hogy dehogyis , nem, hanem ő számítógépeket szerel. Mondtam akkor elnézést, mert valakire hasonlított aki nyomozó. Jó, oké semmi baj én is becsatlakoztam a beszélgetésbe (társaságukba) és míg utaztunk, beszélgettünk, de még mindig volt aki nagyon röhögött.


Szerintetek mikor leszálltam, röhöghettek, ezzel leégettem magam vagy ezzel semmi gond nincs?


Még ma is foglalkoztatott a dolog, hogy lehet hülyének néztek.



2019. dec. 29. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem tök mindegy? Úgysem fogod többé látni őket.

De amúgy semmi égő nincs benne

2019. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy egetted le mahad. Okoztal par vidam percet par embernek es ennyi.
2019. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Lehet látom, mert a barátnőmtől szoktam olyankor hazamenni és, ha ők is mennek máskor is buliba, mert oda mentek, akkol nem kizárt. De akkor már megismerjük úgyis egymást:D .
2019. dec. 29. 21:34
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem gáz. Nem szólunk csak úgy oda ismeretlen embereknek (hogy hasonlít valakire, te tudod ki az, de ő nem ismer téged), hogy te ez meg ez vagy. És pláne nem kapcsolódunk be egy idegen társaság beszélgetésébe, hacsak nem ők kezdeményeznek. Ne nagyon csinálj ilyet, mert idegesítő.
2019. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
A fiataloknak már minden ciki. És nem kell boomerezni mert 25 vagyok csak megtanultam leszarni hogy ki mit gondol. Főleg az ismeretlenek. Lehet hogy röhögtek rajtad, de ez nem azt jelenti hogy téged tartanak gáznak.
2019. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

4#

A kérdező összetévesztette őt valaki mással. Azt hitte ismeri, ezért szólt hozzá.

2019. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Ha ciki lettél volna nem állnak veled szóba.
2019. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
Miért lenne égő? Összetévesztetted valakivel, nevettetek egyet, utána meg beszélgettetek az úton. Nem kell ezen agyalnod.
2019. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Lehet hogy te kínosan érezted magad, de nekik ez inkább vicces lehetett. Szóval ne aggódj emiatt.
2019. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ó, ha tudnád velem mik történtek, és még mik történnek még ma is gyakran, ennél ezerszer cikibb dolgok. Van, amibe 10 év után is belepirulok.

A te sztorid egyáltalán nem gáz, felesleges ezen kattognod, ilyen jelentéktelen apróságok miatt ne gyötörd magad.

2019. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!