Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezzel leégettem magam? Szégyen?

Ezzel leégettem magam? Szégyen?

Figyelt kérdés

Tegnap Debrecenben a 2-es villamoson utaztam hazafelé, már éjjfél előtt volt az idő, aztán felszáll egy fiatal társaság akiket nem ismerek, 2 csaj, 4 pasi, 25-35 év közöttiek. Az egyik olyan ismerős volt, hogy köszöntem és megkérdeztem, hogy "helló, te nem bűnügyi rendőrnyomozó vagy véletlen a városi kapitányságon",. Erre halálraröhögte magát mindenki és a férfi válaszolta, hogy "á, de én Columbo vagyok". Viccet félretéve mondta, hogy dehogyis , nem, hanem ő számítógépeket szerel. Mondtam akkor elnézést, mert valakire hasonlított aki nyomozó. Jó, oké semmi baj én is becsatlakoztam a beszélgetésbe (társaságukba) és míg utaztunk, beszélgettünk, de még mindig volt aki nagyon röhögött.


Szerintetek mikor leszálltam, röhöghettek, ezzel leégettem magam vagy ezzel semmi gond nincs?


Még ma is foglalkoztatott a dolog, hogy lehet hülyének néztek.



2019. dec. 29. 21:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%
Nekem csak a társasághoz csatlakozás gáz. Vagyis nem kifejezetten gáz, de én tuti leszálltam volna, és egyedül megyek tovább.
2019. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

És amikor három csaj a multkor leült egy mellém, kettő szembe velem, mentek bulizni és hozzámszóltak, pedig ritka, hogy csajok kezdenek egy férfivel beszélgetést, én partner voltam és beszélgettem. Igaz, hogy már vagy két korty után voltak, de jól esett kicsit velük beszélgetni.

Így ismerkedik az ember. Miért nem illik?

A mostani barátnőmet, pedig netem ismertem meg, ott szólítottam le, ez azt mondom, hogy egy kicsit cikibb, de megérte, mert két éve boldogok vagyunk együtt.

2019. dec. 29. 22:32
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem rajtad nevettek, hanem azon hogy a számítógép-szerelőt, nyomozónak hitted.
2019. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem ciki volt. Elég lett volna csak annyit mondanod, hogy

-Heló, Sanyi!

-Milyen Sanyi?..Én? Én nem vagyok semmiféle Sanyi.

-Oh, akkor elnézést, csak nagyon hasonlít egy ismerősömre, azt hittem, ő az.

-Semmi gond.

És ennyi. Mindenki megy a dolgára.


Esküszöm amúgy néha, amikor ilyen kérdéseket meg válaszokat olvasok, mint ez a kérdés meg a rá érkezett válaszok is, úgy érzem magam, mintha ezen az oldalon szinte csak magasan funkcionáló autisták lennének regisztrálva..És igen, én elég erősen cringelnék, ha a baráti társaságommal beszélgetnék a villamoson, erre egy random pasas felszállna és elkezdene magyarázni egyikünknek valamit arról, hogy ő nem-e nyomozó véletlenül a városi kapitányságon. Az meg már csak hab a tortán, hogy miután letisztáztátok ezt, még továbbra is ott legyeskedtél. És azt kizártnak tartom, hogy valaha is így ismerkedtek volna az emberek, hogy egymással beszélgető baráti társaságokhoz mentek oda és még amikor látták is, hogy a társaság egy részének kellemetlen a szituáció, továbbra is ott magyaráztak az egyik tagnak.

2019. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
57%
Hát maga a kérdés volt kicsit esetlen, a nevére kellett volna rákérdezned. Amúgy nem gáz, bár én is szoktam hasonló szitukon napokig rágódni, ahelyett hogy letojnám.
2019. dec. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%

Múltkor a városban jött velem szembe egy kb.10 éves kislány a városban,azt hittem a házunkba lakik.Erre vigyorogva hangosan odaszóltam neki,hello-szia-mi újság,közben vigyorogtam mint a tejbetök.Szerintem szegény azt hitte el akarom rabolni,vagy nem tom,mert meredten rám nézett,azt gyorsan eliszkolt,így rájöttem hogy nem ő volt az.

Mondjuk én így társasághoz nem szólnék oda,főleg ha még ott is dolgozik,és ő az,mert a nyomozók sztem nem szeretik az ilyen kérdéseket.

2019. dec. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
64% :DDDDDDDDDDD
2019. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!