Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan jellemeznétek egy...

Hogyan jellemeznétek egy szókimondó lányt?

Figyelt kérdés
Milyen stílusjegyeket hordoz még magával?
2019. jan. 1. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ember függő. Mindenki más.
2019. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

Pl úgy, hogy pár hónapja 46 évesen megismertem egy 18 éves lányt (nem társkeresés, hanem személyesen, véletlenül) és ő teljesen nyíltan kifejezte, hogy miket szeretne, ha csinálnék vele, el is kezdődött egy kapcsolatféle, ahol igyekeztem a bölcsebb vénebb szerepben azért egy lájtosabb ívet adni a dolognak, felelősséget vállalva, de én is benne lettem volna.

Csak aztán anyukája (aki fiatalabb nálam) megtudta és kiverte a cirkuszt és eltiltotta a lányát tőlem.


De a lányka totál őszintén és világosan leírta azt, hogy miként tekint rám, nem titkolva és megnevezve saját apakomplexusát, aztán a szexualitásban is tabuk nélkül kommunikált. Nem idézném szó szerint, de teljesen egyértelmű volt.

2019. jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagypofájú. Öntelt, magabiztos, hangos, határozott
2019. jan. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Karakán, !ènyegre törő, határozott, kiáll önmagáèrt.
2019. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!