Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lettem ilyen? Ti hogy...

Miért lettem ilyen? Ti hogy jellemeznétek engem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindenre tojok. Tojok az emberekre, a barátokra,a világra,és csak úgy vagyok. Semmi nem érdekel,és semmibe se fektetek energiát. Régen nem ilyen voltam.
2018. dec. 19. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Nihilista liberális vagy.
2018. dec. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nihilizmus vagy egyfajta közömbösség. Érdemes lenne ennek megtalálni a gyökerét,hogy miért alakult ki benned:lehet,hogy történt veled valami vagy sérelem esett a bizalmadon, nem jönnek össze olyan dolgok amiket nagyon szeretnél,egy lépést teszel előre utána kettőt visszaesel.Vagy egyszerűen változást szeretnél az életedben és még nem találtad meg az utadat.Ilyen esetekben szoktak ezek az érzések megjelenni az emberekben.Ha viszont tinédzser korban vagy akkor az is okozhatja az egészet.
2018. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hitehagyott
2018. dec. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező , egy csónakban evezünk. Amikor már arra se veszem a fáradtságot, hogy reggel anyámnak egy enyhe jóreggeltet köszönjek, akkor azért már próbálom magam visszatenni normálabb kerékvágásba, de iszonyú nehéz... Jön velem szembe reggel, és azt is tehernek érzem, hogy odavakkantsak egy helló-t. Én se voltam ilyen régen ... 25/f
2018. dec. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!