Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ha egy lánynak...

Szerintetek ha egy lánynak van egy kis túlsúlya, attól még élhet normális és hosszú életet és lehet vonzó és boldog?

Figyelt kérdés
2020. jan. 1. 20:29
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
persze, minden ilyen teszt megvolt, este szoktunk enni. lehet ez a baj. ő megtud enni 1-2 pizzát :D ha éhes de amúgy énis egyszer megettem már annyit.De ált én csak felet, de én 60 kiló vagyok és 170 centi. tudom hogy duci, nem vagyok vak, de azért nem olyan amilyennek elhordta itt egy válaszoló! szerintem szép, de lehet csak azért mert a tesóm.
2020. jan. 1. 21:41
 22/42 anonim ***** válasza:
27%

Minden, amit este 6 után eszel, rajtad marad, mivel az anyagcsere ekkor lelassul.

De nem baj, hízlaljátok még egy kicsit, Dec 31-re pedig levághatjátok malachusinak. Csak így tovább.


A saját egészségét teszi kockára, de ha nem akar sokáig élni ám legyen.

2020. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a 2 pizza helyett, amit önállóan megeszik az 1-et felezzétek. (Gyors fejszámolással 4x annyit eszik, mint te.)
2020. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
jó de van hogy énis beverek egy egészet, szóval azért nem 4x annyi az. amúgy hülyeség az amit írtál, mert én pl sportolok és egész nap nem eszem csak este de akkor sokat. reggelire zabkása és egész nap alig eszem valamit este eszem rengeteget 5 órakkor meg kocogni szoktam menni 10-15 kilómétert minden hétköznap. nem hízom. pedig szinte CSAK este eszem. jah és étgyomorra megyek kocogni és utána eszem a zabkását és utána már csak este eszem suli után.
2020. jan. 1. 21:49
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez jól hangzik, akkor menjen veled. Természetesen egyelőre sétálni.
2020. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
ő nem szeret sportolni inkább otthonülős típus
2020. jan. 1. 21:51
 27/42 anonim ***** válasza:
73%
Szépen minden este a 18.00 utáni evés helyett el kell menni sétálni, mindig kicsit többet. Úgy is tudtok együtt lenni, beszélgetni, nem csak az asztalnál ülve. Legyen ez újévi fogadalom. Mondjad azt, hogy Te szeretnél sokat a friss levegőn lenni. Ha van pl. kutyus, lehet kutya sétáltatás az ürügy hogy kimozduljon otthonról. Idővel reméljük megkedveli az életmód váltást. Sok sikert, és BUÉK!
2020. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
68%
9 te keleti vagy és nem is próbálsz érvelni.
2020. jan. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
0%

Mondd, hogy ez a kép csak Photoshop?!!!

Ebből Borsod megye egy hétig jóllakna!

Sürgőse fogynia kellene, mert az egy dolog, hogy nem kell senkinek, de nem is fogja megélni a 40-et!

2020. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
84%

Orvosi eset. Nem szabad kis túlsúlynak hivi. Ez hatalmas hazugság, amit ha folytatsz, bajt okozok vele a testvérednek.

Az az ember, aki szeret valakit és hagyja, hogy ennyire elhízzon, az kárt okoz a másiknak. Nem szeretet ez, hanem félelem. Félelem az igazságtól és a valóságtól.

Ha nem gyávák az emberek, meg tudják előzni az ilyet. De ez már megtörtént.


Itt kell több szekértő.

A kérdés, mit akar a tesód...

Képes leszokni a zabálásról fejben? Mert ha igen, akkor természetesen is lehet rá hosszú úton egy nagyon kemény küzdelemmel.

Ha nem tudja tartóztatni magát, akkor bele fog halni.

Ha van 600 ezer forintja, lehet gyomorgyűrűje. De az nem fog segíteni sokat. Csak egy kicsit. Aztán ugyan úgy vissza fog hízni. Mivel nincs benne akaraterő.


Azt meg felejts el, hogy normálisnak hívsz valamit amikor ezt kis túlsúlynak hívtad.

2020. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!