Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szomorúan telt mindkét ünnep,...

Szomorúan telt mindkét ünnep, de nem tudom miért?

Figyelt kérdés

Minden adott lett volna hogy örüljek, nagyjából sikeresen zárult az év anyagiak terén is. Viszont annyira szomorú vagyok, hogy ezt az idegenek is látják rajtam. Nincs mosoly az arcomon, nincs barátnőm, sőt egy nőnemű se áll velem szóba. Szeretetlen vagyok, ez mindent felemészt bennem. Itt vagyok a születésnapom előtt, de az sem számít, nem érzem magam jól.


Próbálok kilépni ebből az állapotból, de sorra elutasítanak a nők, holott nem vagyok csúnya és rámenős se. Ha viccesen közelítek az a baj, ha komolyan akkor unalmasnak mondanak, ha azt mutatom magabiztos férfi vagyok, akkor lenagyképűznek.


Előbb ki kellene ismerni, aztán véleményt alkotni a másikról, nem? Nem értem a nőket mire jó ez, játsszák a királykisasszony szerepet.


Lassan már teljesen kiábrándulok a nőkből és inkább egyedül fogok meghalni.


2020. jan. 2. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok vele, csak nőként. Meg kell tanulni boldognak lenni egyedül vagy szenvedsz tovább.
2020. jan. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehát teljesen körülírtad,hogy miért telt szomorúan...akkor mi a kérdés? és mi itt mit tehetünk érted? :/
2020. jan. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
30 évesen? Most kellene a legnagyobb boldogságban élnem, ehelyett marad a semmi.
2020. jan. 2. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt az ideje bebuzulnod és akkor nem leszel magányos!
2020. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4, oké.
2020. jan. 2. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!