Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kinek hogy telt a karácsony?

Kinek hogy telt a karácsony?

Figyelt kérdés

2016. dec. 28. 22:25
 1/8 anonim válasza:
65%
Ez most kb. olyan kérdés volt, amit a nagymamám szokott feltenni. 😀 Mire akarsz kilyukadni?
2016. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért, már volt? (Ezzel elmondtam mindent.)
2016. dec. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Én mocskosul berúgtam. Beleestem az új 4k tv-be, ami a család karácsonyi ajándéka volt. Összetört a panelja és ráadásul még ki sincs fizetve.
2016. dec. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem nem volt karácsonyom :s. Egy átlagos nap volt, semmi olyan dolog nem történt, ami karácsonykor szokott. Vagy bármilyen más ünnepnapon. Annyira szomorú vagyok emiatt...

Ezért jó lett volna látni, hogy másoknak boldogan telt ez az ünnep. Ha mesélt volna róla.

2016. dec. 29. 18:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Rajtunk múlik, hogy alakítjuk az életünket. Egy átlagos napból is lehet "karácsony".
2016. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon bölcs gondolat. Köszönöm!
2016. dec. 30. 09:23
 7/8 anonim válasza:
Ne haragudj, én voltam az első... Nagyon sajnálom😔. A családom igazából szenteste átment a nagymamámhoz, 25.-én a másik nagymamámhoz mentünk. 😊
2017. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én amikor még suli volt, nagyon vártam már, hogy "úú, legyen már karácsony, legyen már karácsony"..

Aztán olyan mintha meg sem történt volna, ugyanúgy mint neked, szinte csak egy átlagos nap volt...

Talán azért, mert nem volt hozzá hangulatom. De lehet, hogy azért is, mert már lassan növök fel, és nem tartom olyan nagy cuccnak. Az ajándék is "csak" egy telefon volt (és már karácsony előtt pár nappal használtam is picit, így már sajnos nem lett volna sok értelme a fa alá betenni). Nem úgy, mint amikor kiskoromban kaptam szüleimtől, nagymamáméktól, keresztszülőktől fejenként 3-3 ajándékot.. :D Most olyan különösebb program sem volt..

Mondjuk nekem a Szilveszter is ugyanígy telt, mintha meg sem történt volna..


Mindegy, talán jövőre eseménydúsabb, jobb lesz :)

2017. jan. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!