Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen szagúak/illatúak a...

Milyen szagúak/illatúak a koreai emberek?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy a különböző bőrszínű embereknek úgymond más-más szaga van. Ezért ugye az ázsiaiaknak is. És arra lennék kíváncsi, hogy mihez hasonló a szaguk/illatuk (jelen esetben a koreaiaknak) , mert a neten erről nem találtam semmit. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2020. jan. 2. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Édesz szavanyu
2020. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Kínaiak között dolgoztam, nem volt speciális szaguk 😁
2020. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
Làb, lábszagúak
2020. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom náluk egy olyan gén van elterjednve ami amiatt nem büdös az izzadságuk meg nincs is igazán testszaguk emiatt pl. náluk nem is nagyon megy a dezodorok piaca.


Tudom hogy hülyeségnek hangzik amit leírtam de tényleg így van.

[link]

2020. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Testszaguk nincs, de amiket esznek nagyon erzodik rajtuk. Ezek a hagymas, fuszeres dolgok foleg. Azsiaban eltem, tapasztalatbol mondom.
2020. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
4es az izzadság nem büdös hanem a benne elszaporodó baktériumok. Egyébként én se láttam még testszagu ázsiait
2020. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, minden rassznak jellegzetes szaga van... csak ez annyira enyhe, hogy az egyébként is legendásan visszafejlődött emberi szaglórendszer nem tudja érzékelni. (Most nem a hat napja mosdatlan emberekre gondolok, hanem a bőr természetes szagára.) Mondjuk egy kutya meg tudná különböztetni, de egy ember képtelen rá.
2020. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: Pedig igenis lehet érezni, de nem azt hogy büdös, hanem más az alap illata.

Koreaikon nem éreztem semmit, meg úgy ázsisaikon átlagban. Feltételezem, hogy ők viszont rajtunk igen, a korábbi hozzászoló által linkelt cikkben szereplő infók alapján is.

2020. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 gublug ***** válasza:

A japan katonak imadtak a koreai lanyokat a vilaghaboru alatt mert tisztak voltak.

En viszont oszinten szolva mikor megismerkedtem egy koreai lannyal nem mertem tul kozel menni hozza.

2020. jan. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miert?
2020. jan. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!