Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit reagálnátok erre az...

Mit reagálnátok erre az emailre? Az email irója milyen személyiségzavarban szenved?

Figyelt kérdés

Előzmények: baráti kapcsolat az email irójával, aki szerelmes lett belém. Én hiába mondtam neki, hogy részemről nincsenek romantikus érzések az irányába. Egész életében az anyjával élt, és soha nem volt még barátnője. 60+ éves.

"Most sem tudok aludni vibrál az agyam fáj a gyomrom egy hónapja,elvesztettem amaradék őnbizalmamat.kedélyállapotom nulla, kiégtem ,már nem érdekel semmi ,elvitted az ősszes kapaszkodómat, a padlón vagyok.minél harsányabban emlékeztesz hogy a topon vagy , annál jobban kívánom a halálomat.és gyeng, félredobott selejtnek érzem magam.nincs erőm feltápászkodni .nyílt seb a szívemen,.szenvedek.fizikailag fáj a magány kétszavasemailok nem segitenek ,és ha néha őt perced lesz rám, az sem....állandóanaz jár az eszemben ,hogy rám pazaroltad a múltévet,meg hasonlók,.elhagyott a humor érzékem romlik az egészségem .,kidobtál a szemétbe.nem tudok koncentrálni a dolgaimra, cserbenhagyásnak érzem az egészet. elolvasás után dobd a kukába az egészet. nekem támaszra van szükségem,mert ebből magam már nem mászok ki.nemsokára eltűnők a pokolban. úgysem idevaló vagyok. nagyon neki vagyok keseredve, de ezt így már nem lehet irkálva feldoldozni. itt tartok jelenleg .nem muszáj reagálnod mulass tovább."


2020. jan. 3. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Önsajnálatban szenved és szeretet hiányban.

Ha nem akarsz tőle semmit de ő láthatóan nem tud eltérni ettől, fas zért kínzod? :D Csak kérdem.

2020. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen magányos, és beléd szeretett a közös fürdőzések során. Jobb ha nem barátkozol ellenkező neműekkel, mert sokszor az lesz a vége, hogy valaki már nem csak barátkozni akar.
2020. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Mellesleg gáz így kitálalni más üzenetét. Tehát nem is tiszteled. Egy érzelmileg instabil ember ezt biztos hogy megérzi, ezért is utalhatott arra, hogy a maradék önbizalma is elment. Nyilván miattad. Hagyd már lógva szegényt. Vagy azért kérdezed ezt mert még a fejéhez is akarod vágni hogy ő egy xy személyiségzavarban szenved?


Inkább veled vannak gondok, ha erről van szó...

2020. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ignorálnám. Ha világosan elmondtam neki, hogy nem szeretnék tőle semmit, akkor részemről lezártam ez ügyet. Ne engedd, hogy lelkileg zsaroljon vagy szánalmat ébresszen benned.
2020. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Leírta pontosan hogy dobd a kukába, reagálnod sem kell. Amellett hogy buta vagy, még az érzelmi intelligenciád sem magas. Remélhetőleg ő nem olvassa a kérdést.
2020. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én nem kinzom, csak az eddigi megkereséseire rövid mondatokban reagáltam. Ezek szerint ezt sem kellett volna.
2020. jan. 3. 15:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Valószínű jobb lett volna. Néha az is reményt táplál, amit csak emberségből reagálunk.
2020. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Személyiségzavart a szakemberek sem diagnosztizálnak egy e-mailből, legalábbis én egy napig töltögettem ki a különböző teszteket. Viszont az e-mailek nem nyilvánosak, ezért beperelhet, aki ezt írta.
2020. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hasonló élményem volt egy hasonló korú pasassal, jó munkakapcsolatba kerültünk, normálisan kommunikáltam vele, de ő valamit nagyon félreértett, mert egyre hosszabb leveleket írt, már minden kis rezdüléséről beszámolt, én eleinte igyekeztem mindenre válaszolni, de egyre terhesebb lett az egész. Mikor megmondtam, hogy nem akarok vele lelki életet élni, kezdődött a lelki terror… és ez egészen addig így ment, amíg csak egy szót is válaszoltam neki. Sajnos ilyen embereknél nincs más megoldás, mint teljesen megszakítani a kapcsolatot.

Nekem a leveléből az jön le, hogy ő is lelkiismeret-furdalást akar benned kelteni, hátha így kicsikarja, hogy kapcsolatban maradsz vele. De ha válaszolsz, akkor beszálltál a beteg játékába, és folytathatod. Szóval én nem reagálnék semmit a helyedben.

A személyiségzavart nem tudom, de úgy sejtem, valami csúnya kötődési zavara lehet.

2020. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Beperelhet? Mégis miért? A neve nem szerepel, az emailben semmi olyan konkrétum nincs, amivel az irományt hozzá lehetne kötni. Ezzel az erővel az összes regényirót be lehetne perelni, ha a regénynek valóságalapja van.
2020. jan. 3. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!