Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ahogy idősödőm és öregszem...

Brinkbrunk kérdése:

Ahogy idősödőm és öregszem egyre hülyébb vagyok mitől lehet ez és idegesít frusztrál az, hogy még élnem kell mitől lehet ez!?

Figyelt kérdés

akármit bármit kell csinálnom minden olyan nagyon nehezemre esik és már az előző 2010es évtizedben azt kívántam, hogy aludnek és hunynek el örökre többet fel se ebredjek de ez csak rosszabbodik.

így úgy nincsen kedvem mosakodni,de egy egyszerű fogmosas,vagy akármi bármi más elvégzése is nyűg teher :-(-s.ez kB. Tizenévekel ezelőtt kezdődött ennalam énnekem.



2020. jan. 5. 01:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Miért, mennyi idős vagy? Mi a foglalkozásod? Van valamilyen mentális betegséged?
2020. jan. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%

Annyira fárasztó ezt a nyavajgást olvasni, hallani állandóan.

Senki nem fog megmenteni. Vagy átkalibrálod az agyad, hogy élvezd az életet vagy ez így fog menni végig. Aztán majd bánhatod odaát hogy ugyanezt az életet élvezettel is lehetett volna élni.

Minden fejben dől el. Akinek ez semmit nem jelent vagy mem hiszi el, aztőszintén sajnálom. És téged is hogy arra hergeled magad ezekszerint évtizedek óta full triviális dolgokon hogy de szar pl fogat mosni. Ember. Ezt a napi rutin én speciel észre sem veszem, teljesen máshol járok agyban közben. Te meg ezen agyalsz és szenvedsz. De tudod mit? Lehet én is utálnám ha napi szinten ezt elmondanám magamnak... de ez annyira gagyi gondolat menet. Nem tudod önmagad vezetni?

2020. jan. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Inkább keresd meg, hogy KONKRÉTAN mi az, ami miatt boldogtalan vagy! És dolgozz azon, hogy boldog legyél!
2020. jan. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én mindig is ilyen hülye voltam. (anyám szerint:D)
2020. jan. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

30 éves vagyok. nincsen foglalkozásom és igen van agyi mentális szellemi bajom a diagnozisom:szorongás/averziv-elkerülő személyiség zavar(magatartás zavar).

És belgyógyászati megbetegedések.

igen jól tudom nagyon rossz ezt hallgatni de gondolja el,hogy nekem meg egész életemben ezzel ha akartam ha nem együtt kellett élnem nekem sem jó ha adnának egy olyan szert amivel csak át tudnám aludni magamat a halálba minden körítés nélkül én bele megyek bele egyezek nem ragaszkodtam magamhoz és a nullát semmit sem érő emberi nyavajas eletemhez.

2020. jan. 5. 02:18
 6/21 A kérdező kommentje:

roppantul unalmas a letezesem nem tisztalkodtam már egy hónapja majdhogynem.még ahhoz sincsen kedvem. meg rossz ez a homokossagom is ami már nagyon régen 2003? 2004 óta tart.

egy meleg is vagyok /voltam mindig is egész hús vér emberi életemben.

nem ragaszkodtam ehhez a semmihez higyjek el nekem csak ne járna koritessel a halálba el távozás.

2020. jan. 5. 02:23
 7/21 anonim ***** válasza:

Igy mar ertheto. Nalad most ratehet egy lapattal a teli depresszio. Majd tavasszal kicsit jobban erzed magad.

Megoldas:

Keress egy olyan munkahelyet, ami lefoglal egesz napra (ahol ha akarsz tulorazhatasz) es keves emberrel kell egyutt dolgozni, vagy egyedul kell vegezned. Nem lesz idod a problemaidon agyalni es egyre jobban leszel, kicsit vissza is szocializalodsz es kialakul egy napi rutinod.

2020. jan. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

de én nem akarom tovább folytatni az életemet.

lehet, hogy semennyire sem vagyok érthető de ez számomra büntetés volt nem ajándék 1989-2020. RIP.

2020. jan. 5. 02:39
 9/21 A kérdező kommentje:
minek erőltetni azt ami nem megy már réges régen nem szabadna élnem meg sem kellett volna születnem.
2020. jan. 5. 03:05
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

Ha a mindennapi teendők, és az alapvető higiéniád fenntartása is nehezedre esik, akkor az már erősen beleesik a depresszió kategóriájába, és nem pedig fejben eldőlő morcoskodás, amit meg lehet változtatni azzal, ha holnaptól a poharat félig telinek látod.

Keress fel egy szakembert!

De komolyan.

2020. jan. 5. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!