Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért változtam meg ennyire? 17l

Miért változtam meg ennyire? 17l

Figyelt kérdés

Amikor elballagtam nyolcadik osztályból minden bajom volt attól, ha valaki túl közel áll hozzám, úgy fizikailag. Arról már ne is beszéljünk, hogy attól mennyire irtóztam, ha valaki meg akart ölelni.


Aztán gimis lettem, és kollégista. És egyébként az osztályból, meg a koliból sok olyan ismerősöm lett, akik kb mindig megölelik a hozzájuk közel álló személyeket. És nem tudom... Azóta nem érzem rosszul magam az ilyen dolgoktól. Sőt, konkrétan ott tartok lassan, hogy szünet végére már minden bajom van, hogy senkivel nem öleltük meg egymást. (Nálunk ez családon belül soha nem volt jellemző.)


Mi miatt változtam meg ennyire?


2020. jan. 5. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Eddig is csak bebeszélted magadnak, amint valaki megtette rájöttél, hogy ez nem is olyan rossz.
2020. jan. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az élet maga a változás. Ezek a kis gyermekded gondolatok is majd átalakulnak mássá. 27 évesen már nem mások ölelésén vagy nem ölelésén kattogsz majd. ;)
2020. jan. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem bebeszélés, hanem a családban ez nem volt szokás, nem alakult ki, valamiért volt egy tartás ezzel kapcsolatosan, aztán a koliban megismerted, hogy ez tök jó, és ezért változott ezzel kapcsolatosan a véleményed.


A családban a szeretettel mi a helyzet, harmonikus a család, ki tudjátok fejezni a szeretetet valamilyen formában, vagy nem? Mert ha nem, akkor csak annyi történt, hogy megtanultad kifejezni, megtanultad elfogadni, és élvezed, éhes vagy rá. :)

2020. jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!