Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nekem vannak túl...

Szerintetek nekem vannak túl nagy igényeim, amiért reggel is zuhanyoznom kell?

Figyelt kérdés

Az átlagnál izzadósabb vagyok, ezért szinte minden reggel úgy kelek fel, hogy tiszta víz vagyok. Ha kihagyom a reggeli zuhanyzást, egész nap hót ragacsosnak és koszosnak, büdösnek érzem magam. Illetve nem csak én érzem magam annak, előfordult párszor, hogy reggel elaludtam és nem volt időm zuhanyozni és mikor bementem a suliba, tesi órán még jobban leizzadtam és pár osztálytársam a közelemben elkezdett fennhangon arról beszélni, hogy milyen áporodott szag van..

És a lényeg, hogy gimiben többek között az volt az egyik fő oka annak, hogy 10. után nem jártam osztálykirándulásokra, hogy az osztályfőnök ilyen nagyon proli, alja helyekre foglalt nekünk szállást, ahol nemes egyszerűséggel közölték, hogy tilos reggel zuhanyozni, csak este van fürdés idő. Amikor 10.-ben utoljára voltam osztálykiránduláson, reggel direkt felkeltem hajnali fél 5-kor, hogy ha esetleg más is menne rajtam kívül zuhanyozni, ne vegyék el tőlem a meleg vizet, de rá kellett jönnöm, éjszakára ki is kapcsolták a bojlert vagy nem tudom és csak jéghideg víz jött a csapból, szóval azzal kellett lezuhanyoznom.

Nem rég egy ismerősömmel a gimiről beszélgettünk és szóba jött az osztálykirándulás és neki is elmondtam ezt a sztorit, hogy többek között ezért se szerettem az osztálykirándulásokat, mert nem lehetett reggel zuhanyozni, nekem pedig muszáj reggelente is zuhanyoznom (ezen kívül amúgy volt még egy csomó más oka is, pl. alapból utáltak az osztályban, meg én is gyűlöltem az osztályom 90%-át, szóval nem éreztem jól magam, amikor több napig, éjjel-nappal összezárva voltam velük, illetve aludni se tudok idegen helyeken). Erre az ismerősöm beoltott, hogy azért nekem is jó nagy igényeim vannak már, hogy még reggel fürcsikézni akarok. Tényleg olyan nagy luxusnak számít a mai világban naponta 2x zuhanyozni? Illetve csak szerintem felháborító elvenni az alap higiénia lehetőségét egy gyerektől? Azért szerintem a legtöbben így is csak naponta egyszer zuhanyoznak, szóval valószínűleg ha egy osztálynyi gyerek elmegy egy szállásra, nem fognak egy Balatonnyi vizet kipocsolni, azt pedig kötve hiszem, hogy egy osztálykiránduláson nagyon max. egy maroknyi gyerek akkora anyagi kárt okozna azzal, hogy ők nem egyszer, hanem kétszer lezuhanyoznak a 2-3 nap ottlétük alatt..

Szerintetek velem van a baj?


2020. jan. 5. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs veled baj, ilyen típus vagy, és kész 🙂


Neten vagy orvosnál jobban utána járhatsz a témának, hogy miért vagy ennyire izzadós.

2020. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek nagy igényeid, szerintem normális. Én nem vagyok annyira izzadós, de mégis jólesik reggel is letusolni, nyáron főképp.
2020. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor rám mit mondana, nyáron legalább 3x fürödtem naponta.
2020. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. jan. 5. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális, én nem vagyok kimondottan izzadós fajta, de nem tudok reggel úgy elindulni itthonról, hogy nen zuhanyoztam le
2020. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szerencsére nem vagyok izzadós, de nyáron sokszor lezuhanyzom, mert megdöglöm a melegtől. Mondjuk gyorsan kész vagyok akkor
2020. jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk osztálykiránduláson még angol wc sem volt, nemhogy zuhanyzó esténként meleg vízzel.
2020. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7. Jézusom...Én tuti el nem engedném a gyerekem egy ilyen helyre.
2020. jan. 6. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!