Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hetero vagyok, mégis megtetsze...

Arozóniaiamazon kérdése:

Hetero vagyok, mégis megtetszett egy férfi. Egyszerűen annyira tökéletesnek látom. Fáj, hogy nem lehetek olyan mint ő. Mit a véleményetek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok.Eddig nem volt barátnőm,mivel nem tudom megérteni,hogy egy ember életét,hogy tudnám pont én boldoggá tenni.A férfi iránt nem pontosan irigységet érzek,mert nem tudom nem szeretni,annyira tökéletes.Csak úgy lenne értelme az életemnek,ha olyan lehetnék mint ő.Ez természetes dolog,vagy baj van velem?Köszönöm a válaszokat.

2020. jan. 5. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy heteró.
2020. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
2020. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy az lennék,mivel semmilyen testi érzelmet nem vált ki belőlem,csak egyszerűen olyan akarok lenni teljesen mint ő.Tehát szintén heteró.
2020. jan. 5. 20:54
 4/9 anonim ***** válasza:
A felhasználóneved nem férfira utal.
2020. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az nem számít
2020. jan. 5. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem biszexuális, mert az a két nem iránt érzett szexuális vonzódást takarja. A kérdező biromantikus (mindkét nem iránt vannak érzései), létező jelenség.
2020. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Én nőként ha azt mondom egy másik nőre, hogy szép, az azt jelenti, hogy szeretnék jobban hasonlítani rá. Nem ártana amúgy, ha a férfiakat is inspirálnák a jó pasik.
2020. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak felnézel rá ennyi. Ebben a korban gyakori. Lehet ez idősebb, fiatalabb, veled egy idős személy. Nekem is van ilyen példaképem akit szinte ennyire istenítek, noha lány vagyok és ő fiú. Szerintem ebben semmi gáz nincs. Ne pont ugyan olyan akarj lenni mint ő, csak hasonló a saját egyéniségeddel. Egyszerűen megtaláltad azt a fajta példaképet ami jelenleg kiteljeseítené az életed.
2020. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék pl. macsósnak, jóképűnek kinézni, de soha nem leszek olyan... Pedig én már nem 17 vagyok.
2020. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!