Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan hozzam rendbe az életem?

Hogyan hozzam rendbe az életem?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt hoztam egy rossz döntést egy párkapcsolatban, ami kihatott az életem többi részére is. Szeretném leszögezni, hogy magamnak csináltam a sz.rt, és én is szeretnék kijutni belőle.

Azóta nem találom a helyem az életemben, és sorra hozom a rossz döntéseket. Teljesem motiválatlan vagyok.

Olyan munkám van, ami bár jól fizet, de nem szeretem se a munkát se a munkatársaimat, viszont lépni nem merek, mert félek, hogy anyagilag rosszul járnék.

A problémáimat, szorongásaimat úgy "kezelem", hogy esténként kinyitok 1-2 üveg bort.

Ennek köszönhetően, felszaladt rám 25+ kg, a bőröm, hajam, fogaim tönkrementek, amik miatt elveszítettem az önbizalmam.

Az I-re a pontot az tette fel, hogy hónapokig egy 25 évvel idősebb házas pasinak a szeretője voltam, aki amikor kitudódott az egész megalázott és a feleségét választotta.

Barátaim vannak, de mindenkinek van párja, így eléggé háttérbe szorulok.

Egyedül érzem magam, egy éréktelen, semmi embernek, akire a legkevésbé sem illik a nő jelző.

Szeretnék változtatni, de nem tudom, hogy kezdjem el. Tavaly jártam pszichológushoz, de csak rosszabb lett, mint előtte. Sokszor úgy érzem, hogy semmi célja az életemnek.


2020. jan. 6. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, az én helyzetem talán nem ennyire extrém, de hasonlóan pocsékul érzem magam. Sajna a nagy megváltó ötlet még nálam sem született meg, pedig már évek óta próbálom összerakni.
2020. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!