Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki törölte magát fészbukról,...

Aki törölte magát fészbukról, annak az élete, hangulata milyen irányba változott? Milyen pozitív és negatív vonzata van a lépésnek?

Figyelt kérdés

Én pár hete töröltem magam, és igazat megvallva kicsattanok. Persze van negatív hatása, pl az egyetemi csoportokba nem látok bele (egyetemista vagyok), de ez pont nem érdekel. Ott a neptun, közös google csoport, meg aki akar, az elér.


De legalább nem nyomnak az arcomba személyre szabott reklámokat, meg a sok hülyeséget nem látom.



2020. jan. 7. 20:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
69%
Törölni nem töröltem magam, de vagy 3 éve nem léptem fel. Az egyetlen negatívum az, hogy csomó ismerősöm, kollégám szinte csak facebookon, facebook csoportban, facebook üzenetben hajlandó kommunikálni, és lemaradok dolgokról, nem szólnak vagy csak utolsó pillanatban (pl. ha van vmi program)... de ezen kívül csak jó élményeim vannak. Azóta sokkal produktívabban töltöm a szabadidőm, nem idegesítem fel magam sok hülyeségen.
2020. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!