Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha találnál egy telefont, te...

Ha találnál egy telefont, te visszaadnád?

Figyelt kérdés

Friss eset, egyik rokonom elhagyta a telefonját. Nem egy nagy értékén, használtan 40k. Hívtuk már kb 10x egyfolytában, természetesen ki van kapcsolva/sim kidobva.


Miért vannak ennyire aljas, pitiáner emberek Magyarországon, hogy egy ilyen "filléres" értéket is képesek ellopni?


Mi múltkor találtunk egy telefont, tokjában bankkártya 20 féle egyéb irat. Egyből hívtam a tulajt, hogy megvan ne aggódjon, és még hálaként pénzt is a kezembe nyomott.


Szerintetek egy normális nyugati országban is képes az átlag ember így eltenni egy telefont?



2020. jan. 8. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak ilyen emberek. De a többség szerencsére rendes, csak róluk nem hallasz.
2020. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 1x találtam, de leadtam a rendőrségen. Valahogy eszembe nem jutna eltenni, aztán eladni 20.000-ért egy telefonosnál. De nem vagyunk egyformák. :D
2020. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen
2020. jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Simán visszaadnám (illetve rendőrségen leadnám.)
2020. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem reménykedem benne, mivel ki van kapcsolva :\


Letiltottam android keresőn, és beleírtam üzenetbe: ha van becsületed, jelentkezz az alábbi számon: 0630......

2020. jan. 8. 15:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Jól van most egy szaros mobil miatt azért ne akasszátok fel magatokat. Majd vesztek másikat és jobban vigyáztok rá. Az élet tanít, láthatod.
2020. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 george1113 ***** válasza:
Persze hogy visszaadják, mikor minden telefon már jelkódot kér. Az ritka szerencse ha az elvesztett személy nem tesz rá kódod, ekkor már kevesebb az esély hogy visszakerüljön a tulajdonosához. De a kérdésedre válaszolva én vissza adnám minden képp.
2020. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 Ember, ez valakinek pénzébe került. Most vehet másikat súlyos tízezrekért, + idő míg elrendezi a dolgokat, azért mert ilyen pitiáner c.nyok országa ez, hogy képesek egy telefont ellopni. REmélem lesz vagy 20ezer forint hogy feltörjék a google zárat rajta..
2020. jan. 8. 18:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly találtam telefont az úton az utcánkban és elég jó telefon volt de megse fordult a fejemben hogy ellopjam vagy ilyesmi! Visszaadtam és kész! A becsület számít!
2020. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!