Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet leszerelni ezt a...

Hogy lehet leszerelni ezt a nagyon idegesítő kollégát?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, aki alapból magasabb szinten pörög, mint bárki. Folyton szexuális jellegű poénokkal vegzál, másokat is, de engem különösen, mert talán rajtam látja, hogy a legkevésbé vagyok rá vevő. Szerintem nem rosszindulatból teszi, hanem azt hiszi, hogy ezek ártatlan dolgok, csakhogy én már lassan miatta megyek minden nap gyomorideggel munkába. Megkérni nem akarom, hogy álljon le, mert félek, hogy gyengének tartana vagy csak még jobban csinálná. Hogyan lehet érdemes leszerelni az ilyet?
2015. okt. 12. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Alázd le. "Figyu Józsi, látom nem jut el az agyadig, hogy nem vagyok vevő az ilyen jellegű poénokra, szórakoztass ezzel mást, engem idegesítesz"
2015. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha már úgyis gyomorideggel mész munkába, akkor nem egyszerűbb lenne, hogy szólj neki, hogy nem vagy rá vevő. Akkor lehet , hogy abbahagyja és eltűnik a gyomorideg. Veszíteni nem tudsz semmit a gyomoridegen kívül :)
2015. okt. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kései Sirató ***** válasza:
Nézz rá és mondd neki ezt: Te, Józsi, nem unod még saját magad? Mert itt már mindenkinek a könyökén jön ki a süket szöveged. nem kérjük, ne haragúdj, de nem kérünk belőle!
2015. okt. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb amikor poénkodik veled, és a kollégáid nem hallják miről beszéltek, egyszer csak emeld fel a hangod, és mondd úgy, hogy mindenki hallja: "Pista, elegem van belőled! Ne beszélj folyton arról, hogy 5 centis a farkad, és ne küldözgess képeket róla, mert nem érdekel!!!" Aztán hagyd ott idegesen. Garantálom, hogy többet nem fog poénkodni.
2015. okt. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!