Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek jelöl ismerősnek és...

Minek jelöl ismerősnek és utána ontja az idézeteket meg a világmegváltó bölcsességeket?

Figyelt kérdés

Kb 3 hete szinte naponta jelöl több vadidegen nő ismerősnek a Facebookon. (Én férfi vagyok). Utána, ha elfogadom (nálam alapelv, hogy nem utasítok vissza senkit, max ha gyökér, majd törlöm/tiltom) akkor elkezd integetéseket küldeni, meg ezeket a világmegváltó gondolatokat, bölcsességeket, idézeteket küldeni, de garmadával, ám ha személyes találkozás ötletét vetem fel, akkor figyelmen kívül hagyja, vagy el is zárkózik. A "Miért jelöltél be?" kérdésre meg a "Csak", meg "Beszélgetni" válaszokat kapom.


Ezek a nők amúgy az idővonalukon is állandóan csikarják a figyelmet, minden reggel mindenkinek szép reggelt és napot kívánnak, folyamatosan idézetekkel és nagyotmondásokkal árasszák el a közösségi teret.

Fárasztó és sok fölös adatforgalmat generál és nem értem a célját. Mi lehet ennek az oka, hogy sok nő így viselkedik?



2020. jan. 10. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Fantasztikus az alapelved, bár inkább szimplán hülyeségnek mondanám.


Utána meg még csodálkozol is.

2020. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Unatkoznak, aztán flörtölni kezdenek. Amikor meg valósággá akar válni az ismerekedés, megijednek. A legtöbbjüknek amúgy is van férje, vőlegénye (!) , vagy komoly barátja. De hát ilyenek ezek a kedves nők.
2020. jan. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ti mekkora lúzerek vagytok... :D
2020. jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Ezért nem kéne boldog-boldogtalant visszajelölgetned, magadra vess. :D
2020. jan. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Ha meg nem jelölnek be, akkor meg " a nők miért ilyen ridegek a közösségi oldalakon". Amúgy mi a fenéért jelölöd őket vissza, ha nem ismered?? :D
2020. jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
dugni akar és reménykedik
2020. jan. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, csak a veled hasonló értelmi szinten lévők találnak meg.
2020. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is meg kéne válogatni az ismerőseidet. Èn azok közül is válogatok akiket ismerek személyesen de nem tartanám velük facen a kapcsolatot. Az meg alap hogy kikövetem egyből azokat akik hülyeségeket osztogatnak meg..nem itt kell vinnyogni.
2020. jan. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell minden jött mentet visszs igazolni,és nincs probléma. Azért csinàlják ezt, hogy sok ismerősük legyen. Az életük egy nagy 0, és facebookon vigasztalódnak.

Egy időben sok férfi jelölt be ismerősnek, naponta legalàbb 5 db. Nemtudtam mire vélni. Egyiket se jelöltem vissza, csak azt akit ismerek.

2020. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneket csinál, szerintem rejtsd el a bejegyzéseit, vagy akár töröld.
2020. márc. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!