Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretek olvasni?...

Miért nem szeretek olvasni? Mindig próbáltam, de nem köt le a regény olvasás. = ( Butának érzem magam.20f

Figyelt kérdés
Félreértések elkerülése végett, szakirodalmat angolul és magyarul is olvasok. de nekem a könyv olyan üres és nem mozgat meg bennem semmi fantáziát. Ha legalább szép képek lennének benne, festői, művészi képek, amik hozzátartoznak a történéshez.... de nem :(
2020. jan. 10. 22:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Fogadni mernék, hogy az ez egész korábbi életed képernyő előtt töltötted. Élő példa, hogy miért is nem jó. Egyszerűen semmi képzelőerő nem fejlődik az emberben, hiszen mindent készen kap. Gyerekkorban ezért fontos, hogy nem legyen káptalan kütyüzés, mert mint nálad is nem fejlődik ki a fantázia. hiszen képek nélkül nem tudod elképzelni a regény eseményét. Szomorú.
2020. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%
Én is hasonló korban vagyok, mint te, a kötelező olvasmányokat soha nem tudtam elolvasni, mert szörnyen unalmasak és rossz nyelvezetűek voltak. A mai napig ifjúsági regényeket szeretek olvasni, azok érdekeesek és élvezhetően olvashatók. A "felnőtt" könyvek jelentős része unalmas, a régi írók könyvei nem nekem íródtak, az irodalomórákat mindig is utáltam a régi szövegek eröltetése miatt. Ha emiatt valaki azt mondja, hogy nem vagyok művelt, az nem tud különösebben érdekelni, sokkal jobban érdekelnek a természettudományok, mint a szépirodalom. Szerencsére az egyetemen megszabadultam az irodalomnak nevezett borzalomtól, azóta sokkal többet olvasok. Neked is javaslom, hogy olvass élvezhető könyvet, a műveltséget nem könyvekből kell megszerezni.
2020. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!