Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan küzdhetném le a gátlása...

Hogyan küzdhetném le a gátlásaimat józanon?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy koncerten és azt láttam, hogy tök sokan nagyon felszabadultan szórakoztak és láttam olyanokat is, akik azért odamentek idegenekhez beszélgetni, tökre közvetlenek voltak. Nem egyedül mentem, de még is úgy éreztem, hogy az elejét végig szorongtam és emiatt nem is éreztem magamat annyira jól.


Szeretnék közvetlenebb, nyitottabb, barátságosabb lenni, olyan ember akivel szívesen töltenek időt mások. Hogyan lehetnék ilyen?


2020. jan. 11. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én középkorú introvertált személyiséggel azt mondom, ezen nem tudsz változtatni. Jó néhányszor próbáltam, de ahogy idősödöm egyre rosszabb. Egyre kevésbé bírom az embereket és egyre jobban szorongok amiatt mit gondolnak rólam mások. Így mulatni is nehéz, pláne alkohol nélkül. Ha meg iszom ki jön minden feszkó és átesek a ló tuloldalára, amitől legközelebb még jobban szorongok
2020. jan. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!