Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a férfiak, akik 35-40...

Azok a férfiak, akik 35-40 évesen is az anyjuknál laknak, annak főként elcseszett nevelés az oka?

Figyelt kérdés
A puhány férj helyett, aki sosincs otthon, az anyukák a fiukat érzelmileg manipulálva otthon akarják tartani, hogy soha ne legyen belőlük önálló felnőtt férfi. Szerintem ez az oka. Szerintetek?
2020. jan. 11. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem meg hogy egy normális (értsd: nem mélynyomor hatású) albérletet alig tudnak megfizetni, házról meg nem is beszélve.
2020. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem meg az, hogy ezek a férfiak simán lusták és munkakerülők.


Egy felnőtt embert nem lehet otthon tartani, de legalább a nőket lehet majd itt szidni.

2020. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem, de nem nyitok vitát.

És csak megjegyzem, hogy a "puhány" férjekre nem jellemző, hogy soha nincsenek otthon.

2020. jan. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez az a kor, amikor sokan már elváltak, vagy egy hosszabb élettársi kapcsolat után vannak és nincs hová menni, marad a szülői ház.

Meg ugye a jelenlegi ingatlanárak mellett sem csodálkozok, hogy vannak, akik a szülőkkel laknak 1 fedél alatt (mint egyébként régen, mikor több generáció élt együtt),a hitelek is inkább azoknak kedveznek, akiknek már van házastársuk, családjuk, de aki alapítani szeretne annak egy nagy fityisz jut.


Amin fennakadtam: azt gondolod, hogy puhány, aki gürcölt családjáért?

2020. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem feltétlenól. Lehet, hogy nincs magas jövedelmük és nem akarnak külön háztartást vezeti, főleg, ha nincs állandó párjuk.
2020. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

A pár találás is gond sokaknak. 35 körül és afelett már nem olyan könnyű párt találni, mint fiatalon. Főleg azoknak, akik fiatalon is nehezen találtak.

Nézd meg, hogy az interneten miket írnak most a fiatalok, már sokuk eleve nehezen ismerkedik. Akkor mit szóljanak az idősebbek?

2020. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mai világban már minden előfordulhat, ismerek olyat aki ebben a korban van és még mindig otthon lakik, igazából ő sokat nincs otthon mivel kamionos és mindent be szokott vállalni ami munkával kapcsolatos,hétvégén pihenő idejében távol egy külföldi országban van, egy parkolóban vagy egy szálláson,nagyon szeret kirándulni,futni,edzeni ami meg is látszódik rajta, új emberekkel megismerkedni és beszélgetni,3 idegen nyelven beszél, művelt, azt lehetne rá mondani hogy egy tökéletes férfi, legalább is úgy néz ki, úgy fogalmaznák nagyon sok nőnek tetszik,eddig mindig a nők udvaroltak neki és ez most sincs másképp,szerencsés géneket is örökölt.
2020. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Igen, az elcseszett nevelés az oka. De ilyenkor nem lehet kizárólag az anyát (vagy az apát) hibáztatni, mert egy felnőtt férfiról van szó, aki megtehetné, mégsem vállalja az önálló élettel járó felelősséget.
2020. jan. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Ahogy a ferfi nem ferfi, ugy most mar a no sem no.

Hogy legyen egy ferfi ferfi, ha nincsenek igazi nok?

S akkor az ilyen nem igazi nok szidjak a ferfiakat, hogy nem igaziak (sok ilyen panaszkodast hallottam mar, ugyanis a nok is sirankoznak, nem csak a ferfiak, peldaul az elozo is).

Ez miert faramuci helyzet? Mert a no definialja a ferfit. Az anyuka az elso no, aki eloszor definialja, utana pedig azok a nok, akikkel kapcsolatba kerul. Az apanak van tanito, peldamutao szerepe, de nem definialo.

Legyenek a nok ujra nok es akkor lesznek ferfiak is. Tessek nonek lenni!

2020. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5%

Az igazi nők bevonzák az igazi férfiakat, és fordítva:)


Úgyhogy van egy rossz hírem: ha nem találsz "igazi nőt", nem biztos, hogy a nőkkel van baj:)


Az igazi férfi pedig minden helyzetben igazi férfi,ha most nem vagy az,később sem leszel.

2020. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!