Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan, hogy csak más...

Van olyan, hogy csak más gyereke idegesít, de a tiéd szereted? Vagy ez jel h nem nekem való?

Figyelt kérdés

Eddig, amíg nem láttam komolyabban bele, (tiniként) úgy voltam vele,hogy biztosan lesz majd gyerekem. Ovodapedagógiát végeztem de rájöttem, hogy nem az én terepem, nincs türelmem hozzájuk, váltottam.

Rokonok ha jönnek, fél óra után elegem van a gyerekükből. S nem feltétlenül mind 'rossz', de akkora energia bombák, hogy úgy érzem nem tudnék velük foglalkozni. Ilyenkor mindig az erősödik meg bennem,hogy nekem nem kell gyérek. Pedig párom is van 5 éve akivel lehetne, ez nem akadály.


Volt még valaki így, akinek aztán lett gyerek és a sajátját már szerette, még ha a többit nem is?

Lehet belőlem is majd előjönnek az anyai ösztönök vagy ez egy jel, hogy nem kellene vállaljak?

23n


2020. jan. 11. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem voltam oda a gyerekekért, ezt már elég korán tudtam, így eszembe nem jutott volna óvónőnek menni.

A mai napig ez a helyzet, kifejezetten idegesítenek a mások gyerekei.

Az enyémet viszont imádom!

2020. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én idő közben jöttem rá, hogy nincs türelmem hozzájuk, ezért is hagytam abba. Sajnos sokan meg így is ebben dolgoznak.
2020. jan. 11. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:

#2

A sajátodhoz lesz. Nem is gondolnád, hogy mennyire!:)

2020. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!