Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szereted ha párod -férjed...

Szereted ha párod -férjed segit a konyhában neked sütés főzésben vagy idegesit?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Profin főz,így maximum én segítek neki.Megnyugtatja a főzés,nem is engedi át a fakanalat alapjáraton.
2012. nov. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szeretem ha kuktáskodik mellettem és az apró bíbelős előkészületekkel gyorsabban megvagyok. Pl hagymát mindig bevállalja helyettem ha épp otthon van ha főzök:)
2012. nov. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha én főzök, oda senki élő ember be nem léphet. Csak láb alatt van. Nem vagyok csapatjátékos alkat. Viszont cserébe az étel finom, ízletes, változatos, s amikor készen vagyok, minden el van mosogatva és minden el van téve.
2012. nov. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szakács. És szereti, ha segítek neki. :)
2012. nov. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, ha ott van,amikor én főzök.nekem nem kell kukta, mindent magam csinálok.persze szeret beleszólni az én főzésembe, ezért inkább akkor főzök, amikor erre nincs lehetősége :)Még így is túlzottam kritikus,de nincs oka rá.

természetesen tud főzni, ha én meghalok, nem hal éhen:)

2012. nov. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 doboszoli ***** válasza:

Amikor néhány hónapig a munkanélküliek keserű kenyerét ettem, majd sikerült elhelyezkednem, feleségem "oda nyilatkozott", hogy :

"Az egyik szemem sír, a másik nevet.."

2012. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mustafa33 ***** válasza:
100%
A tésztákat az aszonyra hagyom. Csak neki mindig ott a sok mosogatnivaló, én meg nem szeretem ha az ott ártogat inkább közben elmosom.
2012. nov. 26. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!