Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 1 hete minden előzmény nélkül...

1 hete minden előzmény nélkül kitiltott a facebook, beküldtem az okmányt,1 hete semmi. Ez most mi?

Figyelt kérdés
Se válasz se semmi, 1 hete ki vagyok tiltva.

2020. jan. 11. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Minden előzmény nélkül nem tiltanak ki. Valaki jelentette a problémás posztjaidat/kommentjeidet, amiért megkaptad a valószínűleg jogos "büntetést".
2020. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

" Minden előzmény nélkül nem tiltanak ki. Valaki jelentette a problémás posztjaidat/kommentjeidet, amiért megkaptad a valószínűleg jogos "büntetést". ,,


Párnapig nem voltam belépve, nem tudom miről beszélsz.

2020. jan. 11. 22:45
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Velem is volt ilyen. Fogalmam sem volt miért. Aztán kiderült hogy egy 2 éves! Posztom miatt amit egy olyan csoportba küldtem be ami már 1 éve nem is létezett, azért kaptam bannolást. És csak ennyi idő múlva történt meg az intézkedés. Szóval emlékezz vissza hatha régebben küldtél be valahova olyan dolgot ami nem egyezett a fb szabalyzataival. Akár több éve is lehetett. Vagy valaki belépett a fiokodba és kizárt.
2020. jan. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Tudod kerdezo, az emberek sokszor nem veszik eszre sajat magukat. Hogyha boomer, laposfold hivo, oltasellenes, erosen vallalsos/fanatikus, Trianon tagado nagy magyar vagy vegan vagy, esetleg a fentiek tetszoleges kombinacioja, akkor konnyen lehet, hogy korabban nyilvanosan voltal hulye vagy hulyeseget (altudomanyos eletekre veszelyes clickbait cikkeket) osztottal meg. Nagyon sok mindennel ki lehet erdemelni azt a tiltast es ha semmi elkeozelesed nincsen, hogy miert tortenhetett, az gaz.
2020. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz segíteni kérlek ne írj. :/
2020. jan. 11. 23:19
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Te írtad ki ezt a kérdést már a kultúra rovatba? :D
2020. jan. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy már régi a kérdés, de hátha valaki utánanéz a témának és látja ezt. Állíts be bizalmi kapcsolatot, ha már be tudsz lépni. Ha majd legközelebb nem tudsz belépni, ők kapnak kódot, amit beírva ismét használhatod a fiókodat.
2020. jan. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Látom nem jut el az agyadig hogy letiltott mert gyanús tevékenységet jelez. Beküldtem az okmányt, azóta no ku.
2020. jan. 21. 09:20
 9/11 A kérdező kommentje:
Fiókom levan tiltva, levan írva. Olvasd el amit írtam.
2020. jan. 21. 09:21
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi azóta megoldodott, 30 nap után vissza kaptam az adatlapot.
2020. febr. 6. 00:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!